Kiropraktika video kokkuvõte

Cheryl on meditsiiniõde Philadelphia piirkonnast USA-st, kes on ligi 8 kuud kannatanud külmunud õla käes. Ühel päeval tegeles Cheryl välitöödega, peale mida, järgneval päeval tundis ta õlas valu. Sel hetkel kohe ei oska ju midagi kahtlustada, vaid arvad ikka, et oled tõstnud midagi rasket või nihestanud õlga. Kuid järgneva viie kuu jooksul muutus asi aina hullemaks, ühel päeval oli valu vähem tunda, aga mõnel päeval jälle tugevam. Kui ühel hetkel sai Cheryl aru, et valu on juba igapäevane ja läheb aina hullemks, et valuvaigistid enam ei aidanud.
Cheryl pöördus füsioterapeudi juurde, kus tema valule leevendust ei saadud. Lisaks käis ka mitme kiropraktiku juures, kus kohati tundis, et külmunud õlg läheb veelgi hullemaks ja sellele lisaks kaasneb kohutavalt tugev peavalu.
Peale seda kogetud valu ta hetkeks arvaski, et peab edaspidi elama selle valuga ja manustama valuvaigistavaid tablette, kuigi ka need ei aidanud teda lõpuks. Aga ta ei andnud alla, ning otsis alternatiivseid ravimeetodeid, kuniks leidis meid.

Loomulikult selleks hetkeks, kui Cheryl Dr. Allan Oolo leidis ja tema poole pöördus, oli ta mitmed kiropraktikud ja füsioterapeudid läbi käinud – abi saamata, siis sel hetkel ta ei läinud meeletult suurte ootustega, kuigi Youtube kanalil olevad videod Trigenicsi lehel, olid väga veenvad ja Cheryl tundis, et ta peab seda proovima.
Mõeldud – tehtud!

Dr.  Allan Oolo ravis terveks Cheryl’i külmunud õla. Dr Oolo on väljatöötanud külmunud õla raviks mittekirurgilise protseduuri (ingl k Trigenics MCD procedure), mille käigus liigesekapslis tekkinud liited lahutatakse ilma lõikuse ja üldnarkoosita. Edukas tulemus saavutatakse juba esimese protseduuri käigus – õlaliigese liikuvus taastatakse. Järgneb taastusravi harjutustega, millega muuhulgas tugevdatakse ka vahepeal nõrgenenud käelihased.

Adhesiivne kapsuliit, külmunud õlg, külmunud õla sündroom või õlaliigese jäikus – nii nimetatakse haigust, mille puhul tekib õlaliigese kapsli liiteline paksenemine ja sellest tulenev õlaliigese liikuvuse piiratus (takistab eelkõige haigestunud käe liigutamist õlast nagu käe tõstmist jms).

Adhesiivse kapsuliidi ehk külmunud õla (inglise k frozen shoulder) esmaseks tunnuseks on õlaliigese liikuvuse piiratus ja valu. Iseloomulik on öövalu, mille tõttu on magamine raskendatud. Valu piirab ka igapäevast tegevust ning õla vähenenud liikuvus häirib tööga toimetulekut.

Haigust esineb 2–5% rahvastikust, sealjuures sagedamini naistel vanuses 40-60 eluaastat. Mõlema õlaliigese samaaegset haigestumist esineb erinevate allikate andmetel 6–34% juhtudest.

Adhesiivne kapsuliit võib tekkida ilma eelneva olulise põhjuseta, trauma tagajärjel või mõneaegsel käe normaalse liikuvuse puudumisel (näiteks: kipsis, valu tõttu).

Tekib valu õlapiirkonnas, mis tavaliselt tugevneb öösiti eriti lamades haigel küljel.

Haiguse edenedes muutub õlaliigese liikuvus järjest piiratumaks kuni jäikuseni. Muutused kudedes võivad olla niivõrd suured, et liikuvus iseenesest ei taastugi.

 

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus