Oluline teade

Omades üle 40 aasta kliinilist kogemust ja õpetanud üle kogu maailma, on dr Oolo eemaldunud aktiivsest praktilisest tegevusest, kuid ta teeb endiselt objektiivseid ülevaateid juhtumitest ning annab võimalikke diagnoose ja soovitusi patsientidele, kes soovivad tema arvamust. Arvamuse saamiseks on oluline, et talle esitataks meditsiinilised dokumendid ja ka röntgenülesvõtted või muud läbiviidud uuringud, kui need on olemas. Kui uuringuid pole tehtud, soovitab ta siiski, mis võib sümptomeid põhjustada, ning millist käiku peaksite tõenäoliselt järgima probleemi lahendamiseks. Teenuse maksumus on 250 eurot / tund ja see sisaldab kuni 15-minutilist otsevestlust kas digitaalselt või telefonitsi. Kui on vajalik veidi rohkem aega, lisakulud tavaliselt puuduvad.

Sinu kiropraktik – Dr. Oolo

Trigenics  Valuravi & Kiropraktika Kliiniku juhatajal, kiropraktik dr Allan Oolol, on 35-aastane praktika kiropraktika  ja manuaalmedistiinis.

Dr Oolo on lõpetanud 4-aastased kiropraktika õpingud Canadian Memorial Chiropractic College (ülikoolis Kanadas), mis tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse. Kõigil Kanadas registreeritud kiropraktikutel on seaduslik õigus kasutada ametinimetust (Doctor of Chiropractic, DC).

Oma kvalifikatsiooni tõstmiseks täiendab ta end jätkuvalt erinevatel täienduskursustel.
Eestiga on dr Oolo olnud seotud alates 90-ndate aastate algusest, olles esimene kiropraktikaekspert Eestis.

Broneeri aeg kodulehel

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik

Alates 2012. aastast on avatud Tallinnas Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik, mis pakub eestlastele mitmeid mittekirurgilisi valuravi teenuseid: kiropraktika, osteopaatia, trigeenika, lülisamba dekompressiooniravi, nõelravi, külmunud õla ravi adhesiivne kapsuliit vaevuste puhul ja erinevaid füsioteraapilisi raviprotseduure.

2014. aastast on Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik avatud Tallinnas Pärnu mnt 139b.

Teaduskraadid ja ametitunnistused

Kiropraktik
Osteopaat
Traditsioonilise Hiina meditsiini spetsialist
Sertifitseeritud kiropraktika spordiarst
Litsentseeritud personaaltreener

Trigeenika Müoneuraalne meditsiin ja Rahvusvaheline Trigeenika Instituut

Dr Oolo on välja töötanud diagnoosimis-, ravi- ja treeningsüsteemi – Trigeenika müoneuraalne meditsiin. Terapeudi ja personaaltreenerina usub dr Oolo, et võimlemisharjutused on patsiendi taastusprogrammi lahutamatuks osaks. Dr Oolo juhtimisel moodustati 1999. aastal Rahvusvaheline Trigeenika Müoneuroloogia Instituut, mis annab võimaluse kõigile arstidele ja terapeutidele õppida trigeenikal põhinevaid ravimeetodeid. Tänaseks on trigeenika meetodid kasutusel 25 riigis sealhulgas ka Eestis.

Dr Oolo on kirjutanud arstidele ja füsioterapeutidele mitmeid Trigeenika meetodit tutvustavaid raamatuid, pidanud loenguid mitmetel meditsiinikonverentsidel ja on tunnustatud paljude meditsiiniekspertide poolt üheks parimaks manuaalterapeudiks ja füsioterapeudiks. Dr Oolo on maailmas üks esimesi arste, kes aitab külmunud õla (adhesiivne kapsuliit) ravimisel ilma kirurgiliste meetoditeta.

Spordimeditsiin

Ta on teinud koostööd mitmete Eesti tippsportlastega. Eesti Olümpiakomitee on tunnustanud  dr Oolot tänukirja ja mälestusmedaliga teenete eest eesti sportlaste aitamisel ja eesti spordiarstide koolitamisel. Dr Oolo on kuulunud nii Ateena kui ka Torino olümpiamängude olümpiameeskondade toetustiimi kui kiropraktik.

Lisaks Eestile on dr Oolo aidanud tippsportlasi nii USAs kui ka Venemaal. Ta on teinud koostööd Venemaa judo olümpiameeskonna ettevalmistamisel maailmameistrivõistlusteks ja olümpiamängudeks. Teda on kutsutud Venemaa Tervishoiuministeeriumi poolt tutvustamaks trigeenikameetodeid vene spordiarstidele ja terapeutidele. Samuti on ta pidanud loenguid manuaalmeditsiinist Venemaa Manuaaalmeditsiini Keskuses Moskvas ortopeedia kirurgidele ja neuroloogidele.

Teadustööd Trigeenika meetoditest

Dr Oolo on koolitanud olümpiameeskonna füsioterapeut Lauri Rannamad, kes on kasutanud trigeenika meetodeid osana Eesti suusakoondise treeingprogrammist. Lauri Rannama kaitses oma magistritööd Trigeenika meetoditest Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas Spordibioloogia ja füsioteraapia Instituudi juures.

Oma magistritöös on trigeenika meetodeid ja nende mõjutusi uurinud Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna  füsioterapeut Martin Vahimets.

Dr Oolo on andnud külalisprofessorina manuaalmeditsiini kursuseid Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordiinstituudis.

Füsioterapeutide käsiraamat, mille koostas üks manuaalmeditsiini kursuse tudengitest käsitleb muu hulgas dr Oolo lihaskorrigeerimise meetodeid.

Tunnustused

Maailma Loodusravi meditsiini auhind
2004 Eesti Olümpiakomitee tänumedal
2014 Elutöö eest Kanada Püha George Vennaskonna rüütli aunimetus
2014 Euroopa Kiropraktika Liidu eripreemia Seljatervise kampaania Eestis,  läbiviimise eest