ALUSTA KÜLMUNUD ÕLA

RAVIPROTSEDUURIGA JUBA TÄNA!

Külmunud õla ravile spetsialiseerunud Trigenics Valuravi ja Kiropraktika kliinikus
on KÜLMUNUD ÕLA SÜNDROOMI RAVI ÕNNESTUMISE MÄÄR 98%.

Uus kasutusel olev valuravi protseduur tagab kohesed tulemused liikuvuse taastumisel.

BRONEERI TASUTA KONSULTATSIOON

  SAA TUTTAVAKS KÜLMUNUD ÕLA RAVIARSTIGA

  Dr. Allan Gary Oolo-Austin

  Dr. Allan Gary Oolo, laiemalt tuntud kui Dr. O  on välja töötanud MCD (Manual Capsular Dissection) protseduuri külmunud õla – adhesiivne kapsuliit, raviks.

  Dr.O on rahvusvaheliselt tunnustatud lihaste neuroloogilise hindamise ja ravi algataja, mida nüüd praktiseerivad tuhanded arstid ja terapeudid enam kui 30 riigis. Ta on ka World Frozen Shoulder Clinic kliinikute keti asutaja. Kliinikud tegutsevad Torontos (Kanada), Tallinnas Eestis ja Hamiltonis (Uus-Meremaa).

  Dr O karjäär on kestnud rohkem kui neli aastakümmet ja tal on  pikk nimekiri sertifikaate – diplomeid, sealhulgas: osteopaatilise meditsiini arst, kiropraktik, registreeritud traditsioonilise hiina meditsiini arst, registreeritud nõelraviarst, diplomeeritud kiropraktik-taastusraviarst, diplomeeritud rahvusvaheline kiropraktik-spordiarst ja sertifitseeritud spordiinstruktor.

  Ta on ka International Academy of Medical Acupuncture nõelravi akadeemia stipendiaat ja General Osteopathic Council of Canada osteopaatia nõukogu liige.

  Doktorikraadi omandas doktor O Novosibirski Riiklikus Meditsiiniülikoolis 2014. aastal. Samal aastal autasustati  dr Oolot teenete eest inimkonnale Kanada Püha Georgi ordeniga  ja ennistati rüütliseisusesse.

  Erialastes ringkondades on Dr O kõrgelt hinnatud põhjalike teadmiste ja manuaalsete ravimeetodite oskuste poolest, mille tulemusel on ta olnud lektoriks Tallinna Ülikooli tervishoiu- ja sporditeaduste osakonnas ning kiropraktik-spordiarst Eesti Olümpiakoondisele.

  TÄIDA VORM TASUTA KONSULTATSIOONI SAAMISEKS

  MEIE PATSIENTIDE LOOD

  Vera Wiebe (Saskatchewan, Canada)

  “Dr O teab, mida ta teeb!”

  45 minutit peale MCD protseduuri ilma operatsioonita juhtus ime! Sain tõsta käe pea kohale ja liikumisulatus oli taastunud. Dr O teab, mida ta teeb. Sel ajal, kui viibisin World Frozen Shoulder Clinic kliinikus, tuli külmunud õla ravimiseks patsiente erinevatest maailma osadest pidevalt juurde. Kõik patsiendid, kes läbisid MCD protseduuri olid tulemusega igati rahul sest käte liikuvus oli taastunud. Äärmiselt südantsoojendav vaatepilt. Tänan dr O, et sa minu eest hoolitsesid ja mu elukvaliteedi taastasid!   Vaata veel kliendikogemusi meie külmunud õla kliiniku veebilehelt!
  Dr. Erika Simon, M.D., M.Sc. (Budapest, Hungary)

  “Märkimisväärsed tulemused!”

  Reumatoloogina olen näinud palju külmunud õla ehk adhesiivse kapsuliidiga patsiente ja ravi tulemused on olnud oodatust kehvemad. Üks mu sõber, kellel oli külmunud õlg olnud juba aasta aega, kutsus mind kaasa tema MCD protseduurile. Pärast vähem kui tunni pikkust mitteinvasiivset õla töötlemist Dr O neuromuskulaarse raviga sai mu sõber tõsta oma käe enda pea kohale (vt pilti). Seal oli veel kolm patsienti, kes olid eelmisel päeval läbinud Dr O MCD protseduuri külmunud õla raviks. Neil olid sama silmapaistvad tulemused.  Vaata veel kliendikogemusi!
  Dr. Eric Silver MD, FCFP, CAFCI (Toronto, Canada)

  “Tõeliselt innovaatiline ravi!”

  Nõuetekohase kvalifikatsiooniga arstina olen olnud suurepäraste tulemuste tunnistajaks paljude patsientide puhul, kes on läbinud Dr O MCD (Manual Capsular Dissection) protseduuri adhesiivse kapsuliidi ehk külmunud õla raviks. Kõik patsiendid olid osalenud mitmetel raviseanssidel erinevate tervishoiutöötajate ja / või terapeutide juures, kusjuures tulemused olid vähemärgatavad või puudusid üldse.
  Dr. Sun-Ling Chen, M.D.

  “Külmunud õla ravis kindel autoriteet kogu maailmas!”

  Olen sertifitseeritud perearst ja töötanud esmatasandi arstina nii New Yorgis kui ka Lõuna-Californias. Siis sai minust äkitselt õnnetu ja kannatav patsient, kellel oli kaks külmunud õlga – vasak õlg umbes 6 kuud ja parem õlg viimased 2 ja pool kuud. Dr O MCD (Manual Capsular Dissection) protseduuri läbimine oli minu elu parim otsus.  Vaata videot tema kogemusest!

  Vaata videoid meie patsientide kogemustest!

  Vaata videosid

  Loe pikemalt meie patsientide kogemustest!

  Vaata kirjutatud tagasisidet

  Ülevaade külmunud õla sündroomist

  Külmunud õlg, mida meditsiiniringkondades tuntakse ka kui adhesiivne kapsuliit, on seisund, mis põhjustab õlaliigese valuliku liikumisulatuse kadu. See toob kaasa püsiva õlavalu, põletiku ja õla sidekoe jäikuse ning teadaolevalt halveneb see seisund aja jooksul järk-järgult. Need püsivad sümptomid võivad muuta igapäevased toimetused äärmiselt valusaks ja problemaatiliseks.

  Külmunud õlg põhjustab õlaliigest ümbritseva kapsli kokkutõmbumist ja armkoe moodustumist, mis toob kaasa valuliku liikumisulatuse vähenemise. Korraliku ravita võib see valulik ja tülikas seisund kesta aastaid.

  KÜLMUNUD ÕLA SÜNDROOMI RAVI

  Kuidas meie spetsiaalsed õlavöötme protseduurid sind aidata saavad

  Paljud külmunud õla sündroomiga inimesed proovivad edutult erinevaid teraapiaid, enne kui nad meie kliiniku avastavad. Patsientide raviajalugu sisaldab sageli perearsti või füsioterapeudi külastusi, mille tulemusel ei suudetud valu leevendada ega õla liikumisulatust taastada.

  Kui märkad enda puhul,  et õlgade seisundist tingitud valu ja piiratud liikumisulatus mõjutavad oluliselt elukvaliteeti, siis pöördu oma murega meie kliiniku poole ja leiame ühiselt lahenduse.

  Aastate jooksul on meie külmunud õlgade ravi, MCD-protseduur, aidanud tuhandetel patsientidel külmunud õla sümptomeid ravida, täielikult taastuda ja oma elu üle taas kontroll saavutada. See ühepäevane mittekirurgiline ravimeetod on maailmas tuntud oma erakordselt kõrge õnnestumismäära tõttu õlakapsli “lahti külmutamisel”, et koheselt õlavalusid leevendada ja liikumisaulatus taastada.

  Tõhustame oma meetodeid pidevalt, mis on selle elumuutva õla töötlemise protsessis toonud kaasa mõningaid uuenduslikke läbimurdeid patsiendi mugavuse parandamisel.

  Nüüd kasutame spetsiaalseid ultraheliga juhitavaid närviblokaade koos ainulaadse kohaliku tuimestusega. Enne protseduuri teostab kogenud anestesioloog tuimestuse ja õlavarre närviblokaadi, nii et sa ei tunne protseduuri käigus mitte mingit valu!

  Broneeri tasuta konsultatsioon

  Kuidas veenduda, et saame su külmunud õla korda teha

  Meie külmunud õlgade raviprotseduur tugineb rangele sõeluuringule ja kvalifitseerimisprotsessile, et tagada ravi õnnestumise võimalikult suur tõenäosus. Mitte igaüks ei kvalifitseeru, kuna leidub palju erinevaid võimalikke haigusseisundeid ja raskendavaid tegureid. Sellest hoolimata teeme kõik endast oleneva, et iga kvalifitseerunud kandidaat taastuks täielikult.

  Uurime hoolega iga patsiendi õlaliigese probleeme ja kohandame MCD protseduuri nende ainulaadsete ja spetsiifiliste eripäradega arvestamiseks. Kuigi külmunud õla seisund on igal inimesel erinev, püüame aidata kõigil patsientidel pärast ühepäevast protseduuri saavutada sama tulemus: valuvabad õlad ja suurenenud liikumisulatus!

  UNIKAALNE MEETOD

  Meie külmunud õla ravimeetod – MCD protseduur

  Dr O-i väljatöötatud Manual Capsular Dissection (MCD) protseduur on mittekirurgiline meetod adhesiivse kapsuliidi ehk külmunud õla kiireks ravimiseks ja õla funktsionaalsuse taastamiseks.

  See meditsiiniline läbimurre on põhjalikult muutnud külmunud õlgade ravi tänu 98% õnnestumismäärale külmunud õlgade liikumisulatuse ja funktsionaalsuse taastamisel.

  See ainulaadne meetod hõlmab armkoe eraldamist õlakapslis ja sellest väljaspool (st glenohumeraalses liigeses, kus käsivarre luu ühineb abaluu ja rangluuga) ja selle vabastamist patsiendi spetsiifiliste liigutuste abil spetsiaalsete õlaliigese liigutamise protseduuridega. Erinevalt artroskoopilisest operatsioonist on MCD protseduur täiesti mitteinvasiivne ega hõlma sisselõikeid õlga.

  Tavaliselt kestab protseduur umbes tund aega ja inimesed on üllatunud, kui kiiresti võib MCD-protseduur kuid või isegi aastaid kestnud kannatustele lõpu teha. Isegi invaliidistava õlavalu ja jäikusega patsiendid lahkuvad kliinikust samal päeval ning nende õla täielik funktsionaalsus on peaaegu taastunud.

  Pärast plaaniliste rehabilitatsiooni- ja liikumisharjutuste lõpetamist on meie patsiendid võimelised tegema oma igapäevatoimetusi  , mis olid olid õlaliigese valu ja jäikuse varem võimatud. Lisateave meie meetodi kohta leiate meie külmunud õla kliiniku veebilehelt.

  Broneeri tasuta konsultatsioon – ja vabane külmunud õlast!

  KÜLMUNUD ÕLA SÜNDROOMI RAVI ÕNNESTUMISE MÄÄR 98% AINULT ÜHE VISIIDIGA.