Hüperbaariline hapnikuteraapia

Meditsiinilised uuringud on näidanud, et hüperbaariline hapnikuteraapia (HBOT) on väga tõhus mitmete probleemide lahendamisel. HBOT on suuteline kiirendama keha ravi- ja taastumisvõimet. Samuti on see kliiniliste uuringute alusel suuteline parandama sportlaste vastupidavust, tugevust ja sooritusvõimet. Hüperbaarilist hapnikku kasutatakse ka selleks, et inimese aju ja närvisüsteemi funktsionaalsust taastada ja parandada. See sobib ka vananemisvastase ja nooruslikkust taastava meetodina kasutamiseks, sest usutavasti parandab hüperbaariline hapnikuteraapia kõigi elukvaliteeti ja muudab meid nooremaks, aeglustades vananemisprotsessi ja pöörates tagasi enneaegse vananemise mõjusid. Nooruse taastamiseks on ka Hollywoodis hapnikukambrid väga populaarsed (neid kasutavad mh Keanu Reeves, Simon Cowell, Tiger Woods, Jenny McCartney, Nick Nolte jt), sest see avaldab tõesti tohutu mõju inimese välimusele. Teadurid Loma Linda Ülikooli meditsiinikoolist on kirjutanud meditsiiniväljaandes Medical Gas Research järgmist: „Hiljuti on avastatud hapniku oluline mõju naha noorenemisele ja nahatooni paranemisele.
Regulaarne HBOT paistab parandavat naha elastsust ja stimuleerivat kollageeni tootmist, selliselt toob see kaasa kortsude ja peente joonte vähenemise nahal ja naha tekstuuri paranemise.“
Kuid kas see võib tõesti aidata Teil kauem elada?
Teleekraanidelt tuntud dr Oz ütleb, et HBOT-l on tõesti potentsiaal seda teha, sest see mobiliseerib teie luuüdil paiknevad tüvirakud, aidates Teil nii tervem olla. Tüvirakud vastutavad omakorda vanade või kahjustatud kudede taastamise eest.
Praegu kasutab dr Oolo hapnikuteraapiat ja trigeenika  meetodit sporditulemuste parandamiseks Heiki Nabi
Tokyo olümpiamängudeks ettevalmistamisel ja ujuja Robin Liksori Tokyo
paraolümpiamängudeks ettevalmistamisel.

Hapnikuteraapiast saab abi:

  • Aju funktsionaalsuse parandamine : Autism, ATH, Insult, Alzheimer jne
  • Operatsioonijärgsed haavad, baketriaalsed ja viirushaigused
  • Artriit ja põletikud
  • Krooniline väsimus, Fibromüalgia, Lyme tõbi
  • Vähkkasvajad

Soovid rohkem informatsiooni:

saada päring!