Meie meeskond

Dr Allan Oolo

Trigeenik, kiropraktik, osteopaat, traditsioonilise Hiina meditsiini praktiseerija,rahvusvaheliselt sertifitseeritud kiropraktik spordiarst, litsentseeritud personaaltreener

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliiniku juhataja dr Allan Oolol on üle 35 aasta praktikat kiropraktikas, füsioteraapias ja manuaalmedistiinis. Ta on lõpetanud 4-aastased kiropraktika õpingud Canadian Memorial Chiropractic College (ülikool Kanadas), mis tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse. Kõigil Kanadas registreeritud kiropraktikutel on seaduslik õigus kasutada ametinimetust (Doctor of Chiropractic, DC). Trigeenika Müoneuraalne meditsiin looja. Ravib külmunud õlga (adhesiivne kapsuliit) mittekirurgilisel meetodil.

Dr Oolo esmase visiidi hind on 250.- EUR

Organisatsioonid :

Sergei Blinov

trigeenik, massöör

Sergei Blinov liitus meie kliinikuga 2013. aastal. Ta on läbinud põhjaliku täiendkoolituse Dr Oolo käe all ning on spetsialiseerunud trigeenikale, selja ja liigeste manipulatsioonide võtetele. Kasutab aktivaatorit, kiropraktilisi ning füsioteraapia jm meetodeid.

Sergei Blinovi esmase visiidi hind on 100.- EUR

kiropraktiktallinn


Nii dr Allan Oolo kui ka Sergei Blinovi esmavisiit sisaldab:

 1. Tervisekonsultatsioon

 2. Üldseisundi hindamine ja anatoomiline kaardistamine

 3. Vajadusel esimest teraapiakorda

 4. Vastavalt diagnoosile, määratakse Teile järgnev teraapiaplaan kehtiva hinnakirja alusel


Esimesele Vastuvõtule võtke palun kindlasti kaasa:

  1. Röntgenpildid (või MRT uuringud) plaadil, mälupulgal vms. Probleemest kohast otse- ja külgvaade.
  2. Olemasoleva haigusloo koopia või väljavõte, probleemiga seotud osas.

  Röntgenuuringutele saate saatekirja perearsti käest või meie kliinikust. Lähim diagnostikakabinet asub Pärnu mnt 104, Magdaleena polikliinikus.

Dr Oolo ja patsiendi vaheline suhtluskeel on inglise keel. 

Vajadusel pakume tasuta tõlkeabi (palume vajadusest informeerida aja broneerimisel).

Lisainformatsioon: +372 621 4797 või info@kliinik.com


Vastuvõtuaja tühistamine


 • Kuna vastuvõtuajad broneeritakse mitu kuud ette, siis on töögraafik väga pikalt ette planeeritud.
 • Juhul, kui Teie plaanid meid külastada on muutunud, palume Teid tühistada kokkulepitud vastuvõtt. Selliselt toimides annate võimaluse teistele abivajajatele Teie poolt broneeritud vastuvõtuaja kasutamiseks.
 • Vastuvõtule mitteilmumise korral, kui on vähem kui 24 h ette teatatud, tuleb visiidi eest tasuda!

Kuidas ravi ajal hingata?


 • Hingata nina kaudu sisse kasutades hingamiseks kõhtu mitte rindkeret!

 • Välja hingata suu kaudu, hambad koos ja tehes “ssss” läbi hammaste.

 • Välja hingata aeglaselt (tavaliselt toimub koos väljahingamisega ka raviprotseduuriga seotud liigutuste tegemine)

Mis toimub kiropraktiku vastuvõtul?

AllanOolo

Sinu kiropraktik – Dr. Oolo

Trigenics  Valuravi & Kiropraktika Kliiniku juhatajal, kiropraktik dr Allan Oolol, on 35-aastane praktika kiropraktika  ja manuaalmedistiinis.
Dr Oolo on lõpetanud 4-aastased kiropraktika õpingud Canadian Memorial Chiropractic College (ülikoolis Kanadas), mis tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse. Kõigil Kanadas registreeritud kiropraktikutel on seaduslik õigus kasutada ametinimetust (Doctor of Chiropractic, DC).
Oma kvalifikatsiooni tõstmiseks täiendab ta end jätkuvalt erinevatel täienduskursustel.
Eestiga on dr Oolo olnud seotud alates 90-ndate aastate algusest, olles esimene kiropraktikaekspert Eestis.

Teaduskraadid ja ametitunnistused

Kiropraktik
Osteopaat
Traditsioonilise Hiina meditsiini praktiseerija
Sertifitseeritud kiropraktika spordiarst
Litsentseeritud personaaltreener

Trigeenika Müoneuraalne meditsiin ja Rahvusvaheline Trigeenika Instituut

Dr Oolo on välja töötanud diagnoosimis-, ravi- ja treeningsüsteemi – Trigeenika müoneuraalne meditsiin. Terapeudi ja personaaltreenerina usub dr Oolo, et võimlemisharjutused on patsiendi taastusprogrammi lahutamatuks osaks. Dr Oolo juhtimisel moodustati 1999. aastal Rahvusvaheline Trigeenika Müoneuroloogia Instituut, mis annab võimaluse kõigile arstidele ja terapeutidele õppida trigeenikal põhinevaid ravimeetodeid. Tänaseks on trigeenika meetodid kasutusel 25 riigis sealhulgas ka Eestis.

Dr Oolo on kirjutanud arstidele ja füsioterapeutidele mitmeid Trigeenika meetodit tutvustavaid raamatuid, pidanud loenguid mitmetel meditsiinikonverentsidel ja on tunnustatud paljude meditsiiniekspertide poolt üheks parimaks manuaalterapeudiks ja füsioterapeudiks. Dr Oolo on maailmas üks esimesi arste, kes aitab külmunud õla (adhesiivne kapsuliit) ravimisel ilma kirurgiliste meetoditeta.

Spordimeditsiin

Ta on teinud koostööd mitmete Eesti tippsportlastega. Eesti Olümpiakomitee on tunnustanud  dr Oolot tänukirja ja mälestusmedaliga teenete eest eesti sportlaste aitamisel ja eesti spordiarstide koolitamisel. Dr Oolo on kuulunud nii Ateena kui ka Torino olümpiamängude olümpiameeskondade toetustiimi kui kiropraktik.

Lisaks Eestile on dr Oolo aidanud tippsportlasi nii USAs kui ka Venemaal. Ta on teinud koostööd Venemaa judo olümpiameeskonna ettevalmistamisel maailmameistrivõistlusteks ja olümpiamängudeks. Teda on kutsutud Venemaa Tervishoiuministeeriumi poolt tutvustamaks trigeenikameetodeid vene spordiarstidele ja terapeutidele. Samuti on ta pidanud loenguid manuaalmeditsiinist Venemaa Manuaaalmeditsiini Keskuses Moskvas ortopeedia kirurgidele ja neuroloogidele.

Teadustööd Trigeenika meetoditest

Dr Oolo on koolitanud olümpiameeskonna füsioterapeut Lauri Rannamad, kes on kasutanud trigeenika meetodeid osana Eesti suusakoondise treeingprogrammist. Lauri Rannama kaitses oma magistritööd Trigeenika meetoditest Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas Spordibioloogia ja füsioteraapia Instituudi juures.

Oma magistritöös on trigeenika meetodeid ja nende mõjutusi uurinud Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna  füsioterapeut Martin Vahimets.

Dr Oolo on andnud külalisprofessorina manuaalmeditsiini kursuseid Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordiinstituudis.

Füsioterapeutide käsiraamat, mille koostas üks manuaalmeditsiini kursuse tudengitest käsitleb muu hulgas dr Oolo lihaskorrigeerimise meetodeid.

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik

Alates 2012. aastast on avatud Tallinnas Trigenics Valuravi & Kiropraktika  Kliinik, mis pakub eestlastele mitmeid mittekirurgilisi valuravi teenuseid: kiropraktika, osteopaatia, trigeenika,  lülisamba  dekompressiooniravi, nõelravi, külmunud õla ravi adhesiivne kapsuliit vaevuste puhul ja erinevaid füsioteraapilisi raviprotseduure.

2014. aastast on Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik avatud Tallinnas Pärnu mnt 139c.

Tunnustused

Maailma Loodusravi meditsiini auhind
2004 Eesti Olümpiakomitee tänumedal
2014 Elutöö eest Kanada Püha George Vennaskonna rüütli aunimetus
2014 Euroopa Kiropraktika Liidu eripreemia Seljatervise kampaania Eestis,  läbiviimise eest

Dokumentaalfilm “Staarkiropraktik Allan Gary Oolo salarelv”