Marje

KADUS PEAVALU JA PEARINGLUS

Elus on palju juhuslikku, millest algab suur muudatus…… Olin juba paar aastat iga päeva alustanud peavaluga, mis aeg-ajalt ägenes iiveldusteni, olin mõne korra ka haiglas.
Sellel kevadel- suvel muutus seis päris tõsiseks – valu ei kadunudki. Soovitati valuvaigisteid, soojendusi. Pead pöörata enam ei saanud ja õlavöötme-kaelalihased olid spasmis.
Juhuslikult leidsin spordiajakirjast "Jooksja" Trigenicsi valuravikliiniku tutvustuse. Intuitsioon suunas otsusele – sinna ma lähen.
Kuna minu amet – töö on sundasend kaelale ja õlgadele – kahtlustasin ka ise kaelast algavaid probleeme. Pärast dr Oolo konsultatsiooni-uuringut oligi kindel, et peab just kaelaga tegelema hakkama, kus olid vead. Esimese manuaalprotseduuri järgselt alates järgmisest päevast oli peavalu kadunud ja pea pööramine vaba.
Olin väga õnnelik, sest ei suutnud uskuda imet! Siitpeale käisin ära kõik dekompressiooni seansid, kindla usuga, et saan abi ja lausa terveks! Olin nagu külaskäikudel "Jumala majas"! Protseduuride lõppedes kinnitas dr Oolo, et ravi õnnestus hästi.
Minu elukvaliteet muutus, energiat ja tahet tuli juurde, jätkub jõudu jälle kõigest huvituda. Loodan, et nii jääb.
Tänu ei mahu sõnadesse vaid jääb südamesse."
Patsient

KADUS PEAVALU, PARANES NÄGEMINE

"Suurim muutus on mul seoses dr Oologa nägemise oluline paranemine. Mind on aastaid vaevanud tugevad peavalud, millele on viimasel aastal lisandunud ka oksendamine. Peavalud olid eriti tugevad nädalavahetusel ja puhkuse ajal. Nädalasest reisist olin vähemalt kaks päeva alati haige ja oksendasin. See muutus nii endale kui kaasreisijatele juba koormavaks. Sain aru, et pean midagi ette võtma.
Minu perearst ei osanud enam aidata ja suunas mind närviarsti vastuvõtule. Närviarst teostas pea kompuuterdiagnostika ja õnneks midagi ei leidnud.
Peavalud jätkusid ja 2014. aasta kevadel avastasin endalegi ootamatult, et minu vasaku silma nägemine on oluliselt halvenenud. Pöördusin silmaarsti poole ja minu kahtlus sai kinnituse. Tellisin uued prillid. Peavalu jäi aga ikka alles.
Hea tuttav soovitas pöörduda kiropraktiku poole. Otsustasin registreerida dr Oolo vastuvõtule. Peale pikka ootamist oli esimene konsultatsioon 11. augustil 2014 ja lisaks närviarsti tehtud uuringule oli juurde vaja kaela röntgenipilti. Pilt käes, läksin 15. augustil dr Oolo vastuvõtule. Vastuvõtu eel oli väike pabin. Kartsin, et see teeb valu ja kas ma suudan üldse autoga koju sõita. Protsessi käigus aga valus ei olnud. Avastasin aga, et ei oska hingata ja pead pöörata samal ajal. Natuke isegi piinlik oli: aru saan, aga ei suuda pead pöörata ja hingata. Oma keha oli justkui võõras.
Ütlen ausalt: olin alguses ikka tohutu skeptik. Kuidas saab mind aidata kiropraktik, kui tavameditsiin ütleb, et kõik on korras ja peavalu on juba 10 aastat lihtsalt osa mõttetegevusest või eluviisist? Valust vabanemise viimases lootuses otsustasin aga kõik ära proovida.
Käesolevaks hetkeks on möödunud 1 kuu ja peavalu pole tagasi tulnud. Aga esmane, mida kogesin kohe vastuvõtu lõpus, oli nägemine. Minu vasaku silma nägemine muutus oluliselt paremaks ja nägin ilma prillideta arsti assistendi rinnasildil olevat nime ja seinal oleva tunnistuse teksti. Lisaks nägemisele avardus ka vasakule vaateväli, mis esimestel päevadel lausa häiris. Tänaseks olen harjunud, et näen. Uued prillid ootavad hetkel karbis, et vasak klaas ära vahetada. Võtsin kasutusele vanad prillid. Minul on kõik väga positiivne. Pean jätkama kaela venitamist, aga see on juba profülaktika."
Ülle

KADUS PEARINGLUS.

"Omalt poolt võin öelda, et dr. Oololt saadud abi on mulle üliväärtuslik. Oma meetodiga vabastas ta mind peavaludest ja pea ringikäimisest. Ta on aidanud ka teisi minu perekonnaliikmeid erinevate seljaprobleemide lahendamisega. Arutasime abikaasaga äsja, et imed, mida ta on meie peade, kehade ja jäsemete venitamise, pööramise ja muu "töötlemisega" teinud, on meile tavaliseks saanud. Need on imed igal juhul."
Ülle

KADUS PEARINGLUS

"Omalt poolt võin öelda, et dr Oololt saadud abi on mulle üliväärtuslik. Oma meetodiga vabastas ta mind peavaludest ja pea ringikäimisest." Loe edasi
Patsient

KADUS PEAVALU, PARANES NÄGEMINE

"Suurim muutus on mul seoses dr Oologa nägemise oluline paranemine. Mind on aastaid vaevanud tugevad peavalud, millele on viimasel aastal lisandunud ka oksendamine." Loe edasi
Patsient

Väga võimsad võtted kiropraktikas! See on terve keha tervendus, mis paneb energiad liikuma 🙂

Eluaegsed peavalud aga nüüd juba 5 kuud elan tableti- ja valuvabalt 🙂 Olen öelnud ka tuttavatele, et külastaks Teie kliinikut, et kogeda imet ja alustada uut elu….. 🙂 Eelnevalt käisin perearsti juures, kus öeldi, et midagi pole teha - peab leppima, ealine muutus (minu vanus 36). Kliinikus on väga lõõgastav õhkkond ja ilusad-kuulsad inimesed annavad ka glamuurse noodi 🙂