Riho Ints

DR OOLO JA LÜLISAMBA REGENERATSIOONITERAAPIA - SOOVITAN - SIRGE SELJA JA KAHE KÄEGA

"Vähene liikumine ja pikad istumise tunnid, tulenevalt minu töö ja hobide iseloomust paadusid tõsiste alaselja valudega. Kevadel tehtud uuringute tulemusel neuroloogi ja kirurgide poolt oli loota, et alaselg paraneb ja valud kaovad ka ilma lõikuseta, sest otsest kontakti närvi pesasse ei tuvastatud.
Sügiseks muutusid valud nii ägedaks, et ei saanud enam liikuda ja tuli mitmel korral külastada EMO, kus reeglina uue rohukarbiga koju tagasi suunati. Kannatas reaalselt olla ainult selili, kuid ka siis olid talumatud valud jalas ja puusas.
Juhuste kokkulangemisel otsustasin külastada Dr Oolo Trigenics Valuravi ja Kiropraktika Kliinikut ning pean tõdema, et sildid laes „Expect Miracles” ei olegi illusioon või luul. Tegu ei ole posimise või mõne muu nõela vibutamisega, millesse mul absoluutselt usku ei ole, vaid hoopis tükis loogiliselt seletatava lülisamba lülide ja lülivaheketaste avamisega „Lülisamba regeneratsiooniteraapiaga”.
Dr Oolo jättis väga sümpaatse ja professionaalse mulje, tema termin „We gonna make you right” tundub minu puhul toimivat. Otse loomulikult ei ole tegemist autoremondi töökojaga, millest uue varuosaga väljusin, vaid protseduuriga, mille enesele teadvustamine, et midagi tuleb  elus muuta ja omapoolne panus ravi edusse võiks öelda on „fifty-fifty”. Tollel momendil oli minu jaoks kõige olulisem vabaneda tohututest valudest, et neid muudatusi saaks hakata üldse ellu viima.
Tunne, et suuremast vaevast vabanemiseks läks aega nädal- paar ning natukene rohkem kui kuuga olin tagasi tööl.
See aga ei olnud ravi lõpp, alles siis sai üle vaadatud kõik oma prioriteedid ja tehtud muudatused igapäevastes tegemistes. Väiksema intensiivsusega jätkasin Trigenics Valuravi ja Kiropraktika Kliiniku külastamist 5 kuu jooksul, milles tundsin ennast koduselt, õhkkond oli sõbralik ja hubane. Pisut rohkem kui pool aastat hiljem võiksin öelda, et enesetunne on suurepärane.
Alaseljavalud, mis kiirgasid tugevalt jalga ja olid pärssinud tunduvalt minu liikumist ebamugavast tuikest kuni voodihaigeks olemiseni, on taandunud. Sõpradega oma muresid lahates on tore naljatleda, et kui hea on ikka terve olla.
Pool aastat tagasi olid looduses uitamised või jooksmised mõeldamatud. Erinevaid viise alaseljavaludest vabanemiseks on kindlasti rohkem kui tosin, sarnase diagnoosiga probleemile soovitan sirge selja ja kahe käega lülisamba dekopressiooni Dr Oolo kliinikus."
Keiti

SKOLIOOSIST TINGITUD SELJAVALU VÄHENES

"Mina jäin dr Oolo raviga väga rahule, kuna tulemus oli parem, kui julgesin loota. Olen vähemalt 10 aastat kannatanud skolioosist tingitud alaseljavalude käes. Perearsti sõnul ei saanud midagi teha. Dr Oolo ütles aga kohe, et korda ta seda teha ei saa, aga valu saab vähemaks võtta. Tundus uskumatu, aga pärast 4-kuist ravi sain tõepoolest püsti seista ja kõndida ilma valu tundmata. Dr Oolo ise jättis väga kompetentse mulje ja oli näha, et ta võtab oma tööd südamega."
Priit Rebane

TÄNU ÕNNESTUNUD RAVILE KADUS SKEPTITSISM MANUAALTERAAPIA SPETSIALISTIDE SUHTES

"Mul oli nii umbes viis aastat tagasi mitmeaastase perioodi vältel seljaga probleeme ja need pigem süvenesid, kui läksid paremaks. Probleem hakkas segama sporditegemist ja väljavaade tundus üsna kehv. Enne dr Oolo juurde sattumist käisin õige mitme spetsialisti juures. Oli nii arste, kiropraktikuid kui massööre. Ausalt öeldes ei suutnud keegi neist mulle seletada, milles võiks olla probleemi tegelik põhjus ning tehtud katsed asja parandada olid pinnapealsed ja väga lühiajalise mõjuga.
Niisiis, hetkeks, kui ma juhtumisi dr Oologa tuttavaks sain, oli mul üpris skeptiline arvamus nii arstide kui ka igasugu manuaalteraapia spetsialistide kohta - keegi neist ei olnud mind tegelikult ju abistada suutnud.
Seejärel hakkasid aga asjad kiirelt muutuma. Dr Oolo suutis mu selja 3-4 kuuga korda saada. Oluline oli nii tema põhjalik diagnoos ehk õige arusaam probleemi põhjusest, kui seejärel teostatud kiropraktiline korrigeerimine ja kindlasti ka mulle antud harjutused selja lihaskonna normaalsesse vormi tagasisaamiseks.
Pean tõdema, et täna on mul selg korras ning ka sporditegemine sujub taas hästi.
Minu kokkuvõte on niisugune: dr Oolo on maailma tipptasemel spetsialist. Erinevalt enamusest sellel alal Eestis tegutsejatest on tal oma erialal nii kõrgharidus kui ka pikk kogemus. Lisaks on ta loonud päris oma ravimeetodi, mis on tõeliselt efektiivne.
Väga oluline on dr Oolo arusaam inimesest kui tervikust, sellest tulenev põhjalik diagnoos ja alles seejärel sobiliku ravi valik."
Mart Poom

TRIGEENIKA AITAS SELJA- JA ÕLAPROBLEEMIDE PUHUL

"Dr Oolo on kindlasti tugev spetsialist omal erialal: trigeenikas. Dr Oolo on mind aidanud selja- ja õlaprobleemide puhul.
Lisaks manuaalteraapiale olen kasutanud tema kliinikus spetsiaalset seljapinki diskiprobleemide leevendamiseks. Trigeenikas on kiropraktika elemente ja palju muud. Oluline on taastada lihaste ja liigeste normaalne liikuvus ja ka amplituudi suurendamine. Tähtis on see, et lihased ja liigesed hakkaksid uuesti õigesti liikuma. See parandab sooritusvõimet ja kaitseb vigastuste eest.
Käisin tema juures siis, kui mul aega oli ja kui Eestisse tulin. Kasutan Eestis ka teiste spetsialistide abi nagu Lauri Rannama ja Indrek Tustit.
Allan on väga positiivne inimene ja see on tähtis, et arst oleks innustav, et patsient saaks arstilt usku paranemisse ja positiivset energiat."
Aleksander Tammert

VAATAN KOOSTÖÖLE VÄGA POSITIIVSELT TAGASI

"Minul oli dr Oologa natuke erinev kogemus kui tavainimesel, sest tema tegi Eesti Olümpiakoondise juures vabatahtliku tööd. Me saime tema abi kasutada nii palju, kui vaja läks. Suurte koormuste juures treenides läheb ikka inimestel vahel midagi nö rikki. Ma usun, et oma kogemustelt ja oskustelt talle Eestimaal vastaseid ei olnud, sest ta sai veidi „rikkis“ keha taas tööle ja paikapanek õnnestus väga hästi. Rikkisoleku all pean silmas tugiaparaadi probleeme, kui näiteks tunned, et seljas ja kaelas on midagi paigast ära.
Teine asi, mida Oolo hästi tegi, on lihaste mõjutamine trigeenika abil. Selle sihiks on, et lihased hakkaksid veelgi paremini tööle. Trigeenika mulle toimis ja sobis. Mina olin temaga väga rahul. Ta käis mööda võistlusi ka kaasas. Eesti-sisestel võistlusel sain väikse viimase lihvi tema juures ja ka olümpial. 2004. aastal oli ta täielikult sportlaste kasutada ja saime tema teenuseid. Mu enesetunne oli Ateena kettaringis väga hea. Keha oli häälestatud ning tugiapiraat ja lihaskond heas konditsioonis ja siin oli ta suureks abiks.
Vaatan koostööle dr Oologa väga positiivselt tagasi. Meie saime tasuta teenust. Hinnaklass on seal päris kõrge ja krõbe. Kui inimene suure numbri välja käib ja tunneb kasutegurit minimaalselt – ehk võtab mõne nina krimpsutama küll. Paraku need ongi kaks täiesti erinevat teemat: üks on tippsport, kus ta aitab tuunida niigi töökorras atleete supertulemuste poole ja teine asi on, kui tema juures käivad tõepoolest haiged inimesed, kes ehk ei saa isegi sirgelt kõndida. Sel juhul käib nn tuunimine küllap lihtsalt paremuse poole. Seal ei saagi alati enam keha korda. Nii võib inimesel tekkida tunne, et miks mina nii vägevat abi ei saanud. Mõni ehk tunneb hiljem isegi valu, aga eks see sõltub ju sellest, mis konditsioonis keegi ta kabinetti jõuab ja mida üldse veel teha saab. Ta võtab vastu kõiki inimesi seinast seina. Tean, et see ei ole odav lõbu, kuid arvan, et tippspetsialist ei peagi oma eluaeg õpitud tööd odavalt tegema.
Mina olen dr Oologa vägagi rahul olnud ja minult saab ta ainult positiivset tagasisidet. Mulle meeldib, et ta töötab, käed küljes, ja tunned, kuidas keha ragiseb ja on kohe abi. Selja ja kaela teemadega olen nii kiirelt abi saanud, tema meetoditega võib kohe leevendus tulla."

Seljavalu

Kaelavalu

Loe samal teemal

Tuleta meelde, mida sa tegid näiteks kolmapäeval kella nelja paiku. Lugesid töömeile? Koostasid tabelit või dokumenti? Suhtlesid interneti kaudu või vaatasid pilte? Kui su töö sind pikki tunde arvuti juures hoiab, võib alljärgnev sulle mõtteainet pakkuda. Tänapäeval on üpris tavaline, et pikad tunnid arvuti taga on muutnud rühti ja lülisamba asendit. Inimese profiili vaadates võib…

Miks selg valutab? 80 protsendil inimestest on olnud või on probleeme alaseljaga, tõdeb kiropraktik Allan Oolo. Miks? Sest me istume rohkem kui kunagi varem. Juba ainuüksi töö juures istuvad inimesed 40 tundi nädalas, paljud isegi rohkem. Ja siis me istume autoga koju sõites, kodus teleri ees, sõbrannaga kohvikus… Üks sagedasemaid põhjusi, miks selg hakkab valutama,…

Töö võtab suurema osa meie ajast ja töö olemus mõjutab väga tugevalt meie kehaasendit. Õigest kehaasendist omakorda tuleneb meie hea enesetunne või on vale sundasendi tõttu pinges kehaasend hoopis tõsisemate hädade põhjustaja. Kui tööpäev on läbi ja on aeg puhkuseks, pole Su keha sugugi puhkuseks valmis, pigem on kael kange, alaselg väsinud, jalalihastes krambid. Miks?…

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus