Kiropraktik video lühikokkuvõte

Meie kliinikusse pöördub üha enam inimesi, keda piinab kohutav pea, selja, kaela- või mis tahes muu valu.
Sel korral oleme olnud abiks Annikale, kes on Kiropraktika ja valuravi kliinikut külastanud nüüdseks mitmeid kordi ja tänu oma heale kogemusele saab ta soovitada julge südamega  meie kliinikut teistelegi.
Annikal esines algselt pea 5.aastat tagasi kergem kaelavalu, mis hiljem süvenes peavaludeks ja tekkisid ka minestushood.
Meie suureks väärtuseks on hea tagasiside ja teeme kõik selleks, et kliinikust lahkuv patsient tunneb ennast paremini, kui kunagi varem!

Kiropraktik video ümberkirjutus

“Tere, minu nimi on Annika Kaup ja ma elan Viljandimaal. Minu probleem seisnes selles,et ma ei saanud pea 5 aastat mitte midagi teha. Ainult olin voodis. Üks päev tundsin lapsega jalutades, vankriga, mingit raksatust. Ja siit(näitab videos) kaela pealt lõi kõik tuimaks. Ja ei oskanud nagu alguses midagi karta.
Mida aeg edasi, seda hullemaks läks. Hakkasid tekkima hirmsad peavalud ja minestushood. Hakkasin käima arstide juures. Käisin kolme erineva neuroloogi juures. Põltsamaal, Viljandis Maramaa erakliinikus ja Viljandi haiglas. Ja eriti abi sealt ei saanud. Sama asi kestis edasi. Siis leidsin enda ajakirja vahelt Kiropraktiku teenused. Nägin lauset, et tegeletakse kaelaga midagi seal ja lugesin selle läbi, et äkki saan abi. Kaotada mul enam midagi ei olnud, panin siia aja kirja. Ja tulin siia veebruaris. Esimest korda oli juba väga hea, kui ma sain abi. Väga, väga hea. Nii,et ma sain tegutseda, enne ma ei saanud mitte midagi teha. Ei käsi kõrgele tõsta, ei kummardada, ei kõndida, nõusid pesta, lihtsalt olin kogu aeg pikali.
Siia tullas sain väga kiiresti abi. Aga jäid veel mõningad alaseljavalud, millest ma juba teine ja kolmas kord abi sain. Täna on juba väga hea. Nii ta on läinud ja ma olen  väga rahul sellega ja soovitan soojalt kõigile! Väga hea on juba praegult, aga tahan kindlasti edasi käia siin. Enesetunne peale seda on väga, väga hea. “

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus