Kiropraktik  Dr. Allan Oolo avas Tallinnas aadressil Pärnu mnt 139C Trigeenika® ja Valuravi Kliiniku. Kliiniku avamisega on võimalus saada maailmas ainulaadset mittekirurgilist ravi diagnoosile adhesiivne kapsuliit.  Patsientidele saab võimaldada ravi pea-, kaela- ja seljavalude puhul kombineeritud trigeenika ravimeetodi, dekompressiooni aparaadi või muu manuaalteraapia võtetega.

[video_lightbox_youtube video_id=”qFhLSA8xoLw” width=”100%” height=”100%” auto_thumb=”1″]

Dr. Allan Oolo on ainukene kiropraktik maailmas, kes ravib, ilma kirurgilise sekkumiseta, patsiente terveks diagnoosist „külmunud õlg“ ehk adhesiivne kapsuliit (õlg ei liigu, tugev valu õlas). Spetsiaalne raviprotseduur annab patsiendile võimaluse ilma kirurgilise sekkumiseta ravida oma õlg terveks ühe visiidiga ehk saada tagasi õlaliigese liikumine ja seeläbi kogu normaalne käe tegevus.

Dr. Allan Oolo Trigeenika® ja Valuravi Kliinikus saab inimene diagnoosida pea-, kaela, selja-, õla- või liigeste valu põhjuse, mille tulemusena määratakse ravimeetod, mis võib-olla kombineeritud trigeenika meetodi manuaalteraapiast ja dekompressiooniravi aparaadist või muust alternatiivsest ravivõimalusest.

Trigenics® on Dr. A.Oolo poolt loodud ja tunnustatud meetod aastast 1994 USA-s, mille tulemusena on loodud aastast 1999 Tricenics Instituut Kanadasse. Trigeenika® (inglise keeles Trigenics)on dr Allan Oolo loodud neuroloogiline ravisüsteem, milles on ühendatud ida ja lääne manuaalmeditsiini meetodid ning mida on täiendatud tänapäeva teadusega. Trigeenika on interaktiivne ravimeetod, kus patsient töötab kaasa mõtte, hingamise ja kehaga. Trigeenika abil ravib dr Oolo erinevaid neuroloogilisi haigusi, lihase- ja liigeseprobleeme (ka kroonilisi haigusi) ja on aidanud autoõnnetustest, operatsioonidest taastuvaid patsiente. Trigeenika ei piirdu ravimisega, vaid aitab lihaseid treenida ja tugevdada. Selle meetodiga saab kogu keha tasakaalu viia ning  vigastusi vältida.

Tänu kliiniku avamisele 30.aprillil Tallinnas  avaneb ainukordne võimalus koolitada Trigeenika® spetsialiste trigeenikuid ka Euroopas. Siiani oli võimalus õppida Trigeenika meetodit ainult Kanadas Dr. Allan Oolo poolt loodud Trigenics® Instituudi kaudu.

Categoryblog, DrOBlogi

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus