Kiropraktik video kokkuvõte

Silvi on jooga- ja pilatese juhendaja Saksamaalt Berliinist. Selle video ajal põdes ta üle 4 kuu külmunud õla sündroomi all.  Ta oli vaid 39-aastane, mis on külmunud õla tekkimise jaoks haruldane nähtus. Tema seisund muutis töötamise võimatuks ja magamine oli samuti raskendatud.  Ta sai oma elu tagasi Trigenics® MCD protseduuriga. Te ei usu, mida ta suudab teha kaks päeva pärast MCD-protseduuri!
Kiropraktika fookuses on lihaste-, skeletaal- ja närvisüsteemiga seotud probleemide diagnoos ja ravi. Ravi ei olene inimese vanusest – abi saavad nii beebiootel naised, lapsed kui ka kõrges eas inimesed. Kui mõni liiges on ebaõigesse asendisse nihkunud, siis selle liikuvus väheneb. Läbi kiropraktilise sekkumisega paraneb liikuvus.

Kiropraktika üks kõige tuntumaid kasutusviise on valu ravimine. See on ravimivaba, mitteinvasiivne kroonilise valu, spordiga seotud vigastuste ja isegi autoõnnetuste ravi. Jooga kombineerimine kiropraktikaga suurendab ravi efektiivsust, tugevdades samal ajal keha ja muudab selle paremaks.

Külmunud ehk adhesiivne kapsuliit õlg on seisund, mis põhjustab õlaliigeses tugevat ja valulikku liikumispiirangut. Külmunud õlg põhjustab õlaliigest ümbritseva kapsli kokkutõmbumist ja moodustab armkoe, mis takistab õlaluu ​​pesas liikumist. Adhesiivse kapsuliidi korral näib õlg sõna otseses mõttes olevat “külmunud”, mistõttu seda nimetatakse “külmunud õlaks.

Dr Allan Austin-Oolo (Dr. O) väljatöötatud Oolo-Austin Trigenics (MCD) protseduur on hästi uuritud, enneolematult edukas, mittekirurgiline operatsioon külmunud õla ravimiseks.
Vaadake, kuidas Bryon Elton, California, räägib oma inspireerivatest kogemustest MCD protseduuriga! https://www.youtube.com/watch?v=iqLvrw3SW58
Külmunud õlg juhtub kõige sagedamini õlavigastuse tagajärjel. See võib juhtuda ka pärast seda, kui inimestel on teist tüüpi operatsioon, näiteks südame- või ajuoperatsioon. Külmunud õlg võib juhtuda ka ilma eelneva vigastuseta ja kipub eelistama teatud haiguste ja seisunditega inimesi. Näiteks diabeetikutel on suurem oht külmunud õla tekkeks. Tegelikult areneb see haigus 10–20 protsendil diabeetikutest.

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

 

 

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus