Kiropraktik video kokkuvõte

Los Angelesest pärit 49-aastane Kathleen põdes sündroomi külmunud õlg ja seda koguni mõlemal tema käel. Ligi aasta aega kannatas ta valude käes, proovis erinevaid viise sellest valust vabanemisest.
Alguses tegi kohutavat valu Kathleeni parem käsi ning siis tekkis valu ka vasakusse kätte. Kathleen ise ei osanud aimatagi, millest see valu tekkida võis, sest ühtegi vale liigutust ta enda sõnul teinud ei olnud ega kuidagi pingutanud.
Ühel hommikul ta lihtsalt ärkas ja tundis valu, mis oli nii tugev, et ta ei saanud oma kätt isegi mitte liigutada.

Kathleen pöördus esmalt oma murega füsioterapeudi poole, kelle juurest ta kahjuks abi ei saanud. Ei füsioterapeut ega nõelravi ei aidanud teda. Valu läks kohati hullemaks. See järel hakkaski Kathleen otsima alternatiivseid ravimeetodeid, ning leidiski meid läbi Youtube.
Ta oi vaadanud väga palju meie videosid, patsientide tagasisidet, enne ja pärast raviprotseduuri tehtud videosid ja see muutis Kathleeni äärmiselt emotsionaalseks, sest temagi oli unistanud külmunud õla sündroomist vabanemisest.
Nii, siis otsustaski Kathleen meiega ühendust võtta ja tulla vastuvõtule.

Kathleen nuttis väga, kui meiega ühendust võttis. Ta ei suutnud uskuda, et keegi kusagil tõepoolest tegeleb sellise raviprotseduuriga, mis on abiks just külmunud õla sündroomile. Ja mis kõige parem – ei mingit operatsiooni selleks!
Peale Dr. Allan Oolo tehtud raviprotseduuri sai Kathleen taas tõsta oma käsi üles, sirutada. See oli midagi nii uskumatut, et patsiendi pisarad olid väga kergelt tulema! Meil on heameel, et Kathleen meie poole pöördus ja saime teda aidata, tänu millele sai jätkuda täisväärtuslik igapäeva elu.

Külmunud õlg ehk „kleepuv kapsuliit“ on seisund, mis põhjustab õlaliigeses tugevat ja valulikku liikumispiirangut. Külmunud õlg põhjustab õlaliigest ümbritseva kapsli kokkutõmbumist ja moodustab armkoe, mis takistab õlaluu ​​pesas liikumist.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

 

 

 

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus