Kiropraktik video kokkuvõte

30.aprill 2014 avas Dr. Allan Oolo Tallinnas Trigenics Valuravi Kliiniku. Avamisel oli palju tuntuid nägusid, kes nüüdseks aastaid on usaldanud end Kiropraktika ja Valuravi Kliiniku käe alla, seoses erinevatele valudele, mida ei leevenda isegi mitte ükski valuvaigisti.

Dr. Allan Oolo esitles Eestis esimest korda Kiropraktikat 1992. aastal. Eelnevalt ei olnud Kiropraktika Eestis tuntud ega levinud, inimesed ei teadnudki, et erinevatest valudest lahti saamiseks ei ole alati vajalik kirurgiline sekkumine.
2004. aastal esitles Dr. Oolo Eestis osteopaatia meetodit.
Läbi Eesti kiropraktika arstide assotsiatsiooni levitas Dr. Oolo teavet selle meetodi kohta ning nüüdseks on kiropraktika siin väga tuntud.

Trigeenika on tõepoolest suurepärane vahend ükskõik millise valu ravimiseks. Me kontrollime juba väikelaste selgroogusid, vaatame kas närvisüsteem töötab korralikult või mitte.

Videos annab tagasihoidliku tagasiside ka Eestis väga tuntud jalgpallur Mart Poom.

Mart Poom on aastate pikkusel jalgpalli karjääri ajal usaldanud suuresti Dr. Oolot, kes on olnud alati suureks abiks ja aidanud.
Olgu see puusa vigastus, jala või koguni seljaprobleem.
Mart arvab samuti, et noa alla minek võiks siiski olla kõigil see viimane variant ja eelnevalt võiks proovida valu ravimiseks just nimelt Trigeenikat.

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

 

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus