Kiropraktik video kokkuvõte

Meie kliiniku poole pöördus Joanna, kelle kireks on ratsutamine, täpsemalt tegeleb võistlushobustega. Joannal on ka diabeet ja on kahjuks teada, et diabeetikutel on väga suur oht külmunud õla sündroomile.

Diabeediga inimestel, nagu Joanna, on suurem oht külmunud õla tekkeks. Tegelikult areneb see haigus 10–20 protsendil diabeetikutest.
Ühel hetkel ei saanud Joanna enam oma igapäeva tegevusi nautida, kuna tema õlg tegi valu. Diagnoosiks saigi külmunud õla sündroomi e. Frozen Shoulder. See valu tekkis tal väga ootamatult, alguses tundis vaid vahel harva kerget valu, kuid asi läks palju hullemaks.

Kuna Joanna oli ka varasemalt ju erinevate valude ja vigastustega kokku puutunud, siis teadvustas endale vaid seda, et aja jooksul vigastused ja valu kaovad.  Kuid selle valu puhul asi nii lihtsalt ei läinud ja valu läks järk-järgult tugevamaks ja tihedamaks.
Talle tehti ultraheli, mille käigus tuli välja, et tal on külmunud õlg. Joanna ise ei olnud sellisest asjast varem üldse teadlik, mis asi on külmunud õlg.
Sellele järgnes uurimustöö, millega tegemist ning kõige tähtsam – kuidas seda ravida. Arst, kelle juures Joanna selle diagnoosi sai, soovitas talle hüdro dilatatsiooni.
See küll pisut aitas, aga oluliselt häid tulemusi ei andnud.
Nii, siis otsis Joanna veel edasi, kuhu oma valuga pöörduda. Internetist leidis ta meie kliiniku, ning pani aja konsultatsiooni. See järel juba esimesele raviprotseduurile, tänu millele vabanes ta külmunud õla sündroomi all kannatamisest! 🙂

Videos räägib oma loo Joanna ning jagab oma uskumatut tulemust ka Teiega!


 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus