Kiropraktik video kokkuvõte

Meie Kiropraktika ja Valuravi kliinikusse on tulnud ema oma pojaga, kellel oli 2013.aasta Detsembris adenoidide operatsioon, ning peale operatsiooni tekkisid lapsel iiveldushood, peavalud ja lisaks tasaaaluhäired.

Läbi oma tuttava kuulsid nad Dr. Oolost ja tema raviprotseduuride võimalustest ja panid Dr. Oolo Kiropraktika ja Valuravi kliinikusse aja kirja. Sinna jõudsid nad November 2014.
Esimesel korral Dr. Oolot külastades olid poisil iiveldushood umbes 3-4x nädalas. Nii lapsele endale kui emale oli see nukker, kuna lapse igapäeva elu oli väga häiritud.
Alguses käisid nad Dr. Oolo vastuvõtul umbes kuus korra, mõne aja möödudes hakkasid harvem külastama, kuna iiveldushood tasapisi kadusid ja peavalud samuti.

Tänu Dr. Allan Oolole sai laps justkui uue hingamise, sest peavalud ega iiveldushood ei saatnud teda enam iga päev, nagu varem.  Lapse ema on üsna kindel, et operatsiooni tagajärjel tekkisid need kohutavad valud ja iiveldused lapsel, aga ta on südamest tänulik Andrale, kelle kaudu ta suuresti Kiropraktika ja valuravi kliinikusse sammud lapsega seadis.

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus