Kiropraktik video kokkuvõte

Taaskord saime teostada külmunud õla raviprotseduuri meie patsiendile, kes oli peale ravi lõppemist väga õnnelik ja rahul, sest tulemused on kohesed ja hämmastavad! Ligi 5-kuud kannatas meie poole pöördunud patsient Beatrice, külmunud õla käes.
Nagu ka paljudel teistel, algasid ka Beatrice’l see kõik väikese valuga, mis kahjuks aina süvenes.
Kiropraktik Allan Oolo juurde leidis tee ta peale seda, kui oli eelnevalt proovinud erinevaid meetodeid, kuidas valust vabaneda ja, et miski teda ometi aitaks. Kuna Beatrice tõesti proovis erinevaid meetodeid, siis nende alla kuulusid ka kortisooni süstid. – Kortisoon kuulub ravimite rühma (kortikosteroidid), mis vähendavad keha enda immuunvastust. Kortisooni süste kasutatakse arstide kabinettides regulaarselt – isegi paljudel juhtudel, kui kõigepealt oleks pidanud proovima konservatiivset ravi.
Kortisooni süstidel on mitmeid negatiivseid kõrvaltoimeid, millest tuleks teada saada – ja mis tegelikult võib paljudel juhtudel põhjustada vaevuste pikemas perspektiivis süvenemist. Kuid me juhime tähelepanu sellele, et see on ultraheli juhendamisel efektiivne mukosiidi vastu.

Kogu see ” proovimise ” protsess, oli Beatrice jaoks kurnav ja valu samuti ei kadunud, lõpuks ei saanud ta liikudagi. Erinevad arstid andsid talle vastukäivaid juhiseid, kuni ta võttis lõpuks asjad enda kätte ja uuris alternatiivseid ravimeetodeid ning leidiski meid. Meil on suur rõõm näha, kui rahulolev on Beatrice meie juures vahetult peale raviprotseduuri ja ta sai uuesti oma vanasse igapäevaelusse suunduda, tegeleda edasi viiuli mängimisega, mis on tema suureks kireks.
Mitte keegi ei peaks elama valu käes ja seda enam, kui valu on aina süvenenud, et sa pead loobuma oma lemmik tegevustest, siis on kõige viimasem aeg võtta ühendust oma ala spetsialistidega ning saada abi!

Külmunud õla sündroomi tekkepõhjuseid siiani täpselt ei teata. Osatakse kirjeldada vaid haiguse kulgu ja seda, mis toimub: õlaliigest ümbritsev liigesekapsel, mis annab õlale teatud määral stabiilsuse, hakkab mingil põhjusel järk-järgult jäigastuma. Haigusnähud võivad ilmneda eri tugevusega. Ja võimalik on isegi see, et mõni inimene ei pane isegi tähele, et tal on külmunud õlg. Sest see on võimalik, kui inimene magab teisel õlal ega tee igapäevaelus midagi, mis õla liikumise proovile paneks. Ka tööl ei pruugi õlg häirida, kui töötatakse istudes – siis pole kätt vaja kindla nurga all tõsta ning sümptomid on kerge kuni mõõduka tugevusega.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus