Kiropraktik video kokkuvõte

Kiropraktik pole vaid selja- ja kaelavalu spetsialist, vaid vaatab inimest kui tervikut. Tegemist võib olla rühiveast tuleneva kroonilise vaevusega, pea-, kaela- või seljavaludega või muude liigeseprobleemidega. Kiropraktikult võivad abi saada igas eas patsiendid. Kiropraktika on meditsiiniharu, mis keskendub lihaste, luustiku ja närvisüsteemiga seotud probleemide diagnoosile ja ravile. Suurem osa patsientidest, kes meie Kiropraktika ja Valuravi kliiniku poole pöörduvad, on just need, kes ei ole eelnevalt kusagilt mujalt abi saanud. Ning loomulikult meie juurest saadakse abi!
Kiropraktik vaatab patsiendi üksikasjalikult läbi ning koostab patsiendi terviseloo ja hetkeseisundi põhjal täpse raviplaani.
Kiropraktika ravimeetod koosneb manuaalselt liigeste korrigeerimist, mis parandab liigeste ja lihaste funktsionaalsust ja taastab närvisüsteemi. Ravimeetod on väga efektiivne ja uuringud näitavad, et inimesed naasevad oma igapäevaste toimetuste juurde palju kiiremini, kui lihtsalt valuvaigistavat tabletti võttes.

Kuna palju tehakse juttu kiropraktika juurde pöördumisest pea-, kaela-, jala-, selja-, õla,- või käevaludega, mis on paljustki tingitud tugevamast pingutusest, kukkumise taga järjel või millestki muust tulenevalt, siis tegelikult ei pruugi valu olla vaid nendest teguritest tulenev.
Kiropraktikast on väga palju abi ka rasedatele ja sünnitusest taastuvatele emadele. Rasedus on naise jaoks kahtlemata väga suur muutuste aeg tema kehas. Tihti kipuvad rasedad valu ja vaevustega leppima, kuna see olevat üks rasedusaegne lahutamatu osa. Tegelikult löövad raseduse ajal välja vanad või lausa kroonilised hädad. Nendega ei pea ega tohikski leppida!
Kiropraktika ei keskendu ainult seljavaludele, vaid aitab tasakaalustada ka vaagna ja lülisamba vahelist liikuvust ja vajadusel lõdvestada sidekudesid. Hilisemas rasedusfaasis kipub naine end seistes tahapoole kallutama, et tunda end mugavalt ja korrigeerida alaselja kumerust, mis süveneb loote asendi ja tema raskuse mõjul. See omakorda, aga tekitab kohutavat ebamugavus tunnet alaseljas, mis võib kanduda ka valuna jalgadesse. Lisaks käte valu ja pinged kaelas, tulenevad muutunud rühist, kuid kiropraktik saab seda korrigeerida.

Jälgi oma keha ja rühti terve raseduse aeg, nii seistes kui istudes. Abi saamiseks võta meiega ühendust, ning tule konsultatsioonile!

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus