Kiropraktik video kokkuvõte

Väga palju on meie poole pöördunud patsiente, kellel on diagnoositud külmunud õlg ehk adhesiivne kapsuliit. Adhesiivne kapsuliit (nn külmunud õlg) on seisund, kus õlaliigest ümbritsev kapsel ning kude on põletikuline, tekitades valu ja seetõttu ka aktiivse ja passiivse liigesliikuvuse kadumist õlaliigeses.  Adhesiivse kapsuliidi korral tekivad liigeses tihedad adhesioonid, mis takistavad vaba liikumist. Seisund on enam levinud üle 40 a naiste hulgas.
Adhesiivse kapsuliidi tõttu on raskendatud igapäevategevused, nagu riietumine, käe pea taha, kõrvale ja selja taha viimine, esineb öövalu. Segab magamist.
Adhesiivse kapsuliidi põhjused on ebaselged. Seda on seostatud eelneva traumaga, diabeediga, kilpnäärme talitluse häirega, autoimmuunsete haigustega. Samuti on riskigrupis insuldi ja infarkti läbi põdenud ning rinnavähi operatsiooni läbinud inimesed.

Meie kliinikust, kiropraktik Allan Oolo ravi võtete käigus saime Byron Elton’i külmunud õla täielikult ravitud. Eelnevalt oli ta pidanud mitu kuud kannatama külmunud õla käes ja see ei lasknud tal ligi 6 kuud öösiti magada, kuna valu süvenes ja ei saanud ühel küljel ega teisel magada. Valu kandus lõpuks kõikjale.
Ta oli eelnevalt proovinud füsioteraapiat, kiropraktikat, nõelravi ning isegi soolalahuse ja B12- vitamiini süste, kuid mitte miski ei aidanud.
Meid leidis Byron läbi Youtube. Kuna talle tundus see ravimise viis, mida Dr. Allan Oolo pakub – väga usaldusväärne ja väärt proovimist, siis seda ta ka tegi ja ei kahetse absoluutselt! Sest just tänu sellele ravile, sai Byron lõpuks oma külmunud õlast võitu!
Dr Oolo on väljatöötanud külmunud õla raviks mittekirurgilise protseduuri (ingl k Trigenics MCD procedure), mille käigus liigesekapslis tekkinud liited lahutatakse ilma lõikuse ja üldnarkoosita. Edukas tulemus saavutatakse juba esimese protseduuri käigus – õlaliigese liikuvus taastatakse. Järgneb taastusravi harjutustega, millega muuhulgas tugevdatakse ka vahepeal nõrgenenud käelihased.

Kui Sinagi vaevled valude käes, siis võta meiega kindlasti ühendust ja tule konsultatsiooni meie kliinikusse – oma ala spetsialistide juurde, et saaksid abi!

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus