Kiropraktik video kokkuvõte

Meil on suur rõõm näha alati patsiente, kes on peale protseduuri tulemusest nii üllatunud! Meie seekordne patsient on David, kelle suureks kireks on surfimine ja just surfimine on üks nendest tegevustest, mis teda igapäevaselt hoiab niivõrd aktiivsena. Kahjuks David ei saanud ligi aasta aega tegeleda oma lemmik tegevusega sellepärast, et vigastas surfamise käigus oma kätt.
Aasta aega kannatas see tõttu David külmunud õla käes. Aga sellest hetkest, kui ta sai Dr. Allan Oolo vastuvõtule, muutus taas tema igapäeva elu tagasi selliseks, nagu oli see enne vigastuse saamist.
Dr. Allan Oolo on kiropraktik, kellel on väga suur kogemuste pagas just külmunud õla sündroomi all kannatavate patsientide näol, nendele ravi teostamisel.
David käis enne Dr. Oolo juurde pöördumist veel erinevate arstide juures. Lisaks ka kiropraktiku ja ortopeedikirurgi juures, kuid ta ei saanud abi oma valule. Ortopeedikirurg soovitas talle invasiivset artroskoopilist operatsiooni. Kuid operatsioonidest soovis David siiski eemale hoida. Arstid olid talle öelnud, et tal on glenohumeraalne liigesehaigus.


Kiropraktik Allan Oolo teostas Davidile raviprotseduuri, peale mida sai ta tagasi oma käe tavapärase liikuvuse ja ei tundnud enam valu. Enne protseduuri läbiviimist ei uskunud ka David ega tema abikaasa, et ta siit kliinikust tõepoolest lahkub ilma valuta, kuid Kiropraktik Allan Oolo suutis tema kõhklused ümber kallutada ja suutis ravida juba esimese korraga tema külmunud õlga. 🙂 David soovitab kõigil, kellel on mingigi valu kusagil teda piinamas – pöörduda Dr. Allan Oolo vastuvõtule, sest sealt saad sa alati abi!

Külmunud õla sündroom ehk adhesiivne kapsuliit on haigus, mis piirab õlaliigese liikuvust ja põhjustab valu. Seda haigust põeb kolm kuni viis protsenti elanikest.

Liiges on ümbritsetud liigesekapsliga, mis tavaliselt on elastne ja veniv, võimaldades liigesel täies ulatuses liikuda. Kui õlaliigeses tekib põletik, siis liigesekapsel pakseneb ning tekivad liited. Sellega liigesekapsli elastsus väheneb, mis omakorda takistab liigese liikuvust ning käsi muutub õlaliigesest jäigaks.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus