Kiropraktik video kokkuvõte

Meie kliinikule annab tagasisidet patsient, kelle käsi tegi kohutavat valu väga pikalt ja valu oli kohati nii tugev, et see ei lasknud magada, rääkimata spordi tegemisest või igapäeva toimetusi, nagu varem.
Patsient Jenn kukkus hääl, mille tagajärjelt vigastas enda kätt. Nagu me paljud loodame, et kukkumise tagajärjel on tegemist kerge põrutusega ning jääme ootama, et valu üks hetk kaob, nii oli ka Jenn’i lootus. Kuid kahjuks valu ei taandunud vaid tugevnes.

Jenn kannatas ligi 3 kuud selle valu käes, mida põhjustas siis tema külmunud õlg.  Ta proovis erinevaid viise, kuidas seda ravida ja leevendada. Manustas valuvaigistavaid preperaate, lisaks külastas füsioterapeute ja lasi teha ka kortisooni süste. Mitte miski ei aidanud ja nii uskumatu, kui see ka ei kõla – füsioteraapia tegi tema käe hoopis hullemaks!
Jenn leidis meid läbi meie Youtube kanali. Kuid Jenn’i abikaasa, lastearst dr Lysaght oli väga skeptiline ja ei uskunud sellesse ravisse, mida me teostame. Tema esimene lause oli, et tegemist on täieliku jamaga ja puhas reklaami trikk vaid.
Jenn tuli meie kliinikusse vastuvõtule, kus Dr. Oolo teostas talle trigenics ravimeetodil protseduuri. Vahetult peale protseduuri on videos näha neid ehedaid emotsioone, mis tekkisid, kui oli aru saada, et ravi tõepoolest aitas ja Jenn ei tunne enam seda valu. Trigenics raviprotseduur tõepoolest toimib juba esimesel korral!

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliiniku juhatajal, kiropraktik dr Allan Oolol, on 35-aastane praktika kiropraktika ja manuaalmedistiinis.
Dr Oolo on lõpetanud 4-aastased kiropraktika õpingud Canadian Memorial Chiropractic College (ülikoolis Kanadas), mis tagab rahvusvaheliselt akrediteeritud kiropraktiku hariduse. Kõigil Kanadas registreeritud kiropraktikutel on seaduslik õigus kasutada ametinimetust (Doctor of Chiropractic, DC).
Oma kvalifikatsiooni tõstmiseks täiendab ta end jätkuvalt erinevatel täienduskursustel.
Eestiga on dr Oolo olnud seotud alates 90-ndate aastate algusest, olles esimene kiropraktikaekspert Eestis.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus