Nüüdisaegne ravi osteopaatiliste meetoditega aitab lahendada paljusid naiste terviseprobleeme, mis sageli raseduse ajal, sünnituse käigus ja sünnitusjärgsel perioodil tekivad.

 

Osteopaatiast on väga palju abi naistele raseduse ajal, sünnituseks ettevalmistamisel ja sünnituse järgselt. Osteopaadi töövõtted on õrnad ja ohutud, mis tõttu ei ole need kuidagi koormavad rasedale.

Kõik mis toimub raseduse ajal emaga, mõjutab ka loodet, nii füüsilised kui emotsionaalsed tegurid. Need võivad ilmneda edasise elu jooksul või olla isegi mitmesuguste pärilike haiguste tekitajateks.
Räägitakse, et rasedus on naise organismi jaoks raske koormus. Osteopaadid kinnitavad, et kui tulevasel emal on organismi sisemisi varusid piisavalt, kui vaagna, selgroo, verevarustuse ja endokriinse regulatsiooni süsteem töötab vastavalt looduse poolt püstitatud ülesandele, siis on raseduse tulemuseks terve laps ja ema oluliselt paranenud tervis.

Osteopaatilise teraapiaga saab leevendada :

* Ebamugavustunnet ja valu seljas,

* Nimmepiirkonnast kiirgunud valu selgroo kaelapiirkonnas,

* Valu ristluus ja õndraluus,

* Peapööritus, ärrituvus, õhupuudus,

* Seedehäired, kõhukinnisus, kõhupuhitus,

* Tuim valu alakõhus, emaka ületoonus, raseduse katkemisoht

Raseduse ajal tekkinud erinevad mured, mis ei lase Sul oma igapäeva toimetusi teha, saab väga edukalt osteopaatia abil leevendada. Olgu selleks siis peavalu, pearinglus, ärrituvus, ärevus, masendus, nutuvalmidus

Kõrvaldades siseorganite seinte pehmete kudede spasme, reguleerides ringlussüsteemide tööd, taastades selgroo liikuvust ja närvisüsteemi tasakaalu, aitab osteopaat raseda organismil funktsioone normaliseerida.

Raseduse ajal üks tähtis protsess füsioloogiliselt on emaka kasv, emakaseinte kõigi kihtide paksenemine eesmärgiga tagada lapse hea toitainetega varustamine ja üsasisene areng.
Selleks, et oma raseduse aega võimalikult palju nautida ja kõik kulgeks mugavat, oleks suureks abiks pöörduda osteopaadi poole kas raseduse ajal, esimesel – teisel või kolmandal trimestril või koguni juba raseduse planeerimise ajal, enne viljastumist. Organite tööd on lihtsam reguleerida ilma koormuseta, ehk siis parim aeg tulla on rasedust planeerimise ajal. Aga organismi töö optimeerimiseks saab ka väga palju ära teha viimasel ehk kolmandal trimestril. Seega parem hilja, kui mitte kunagi! 🙂

Osteopaatia mõjutab punktide kaudu siseorganeid ja isegi treenib lihaste mälu. Osteopaatia võib vabastada selgroo- ja liigeshaigustest, vigastuste ja operatsioonide tagajärgedest (nt liposaktsioon), peavaludest ja migreenidest, seedetrakti ja neerude funktsionaalsetest häiretest ning mõnedest günekoloogilistest haigustest.

Tasuks meeles püsida ka seda, et ema ja lapse sünnitusjärgne taastumine on äärmiselt oluline. Isegi kõige loomulikumad sünnid, on nii emale kui ka vastsündinule väga stressirohked. Osteopaatia aitab taastada elundeid ja kudesid sünnitusjärgsest deformatsioonist, et keha saaks taas toimida normaalselt. Osteopaat aitab taastada sidemed ja hõlbustada sünnitusjärgset perioodi. Sageli vajab ka selgroog tähelepanu, kuna raseda rüht on olnud mõjutatud raskuskeskme muutumise tõttu, on lihastoonus muutunud.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus