Kiropraktik video kokkuvõte

Kiropraktik Dr. Allan Oolo on ravinud väga palju tuntuid inimesi –  Jon Bon Jovi,  The Rolling Stones,  U2, David Bownie,  The Backstreet Boys,  John Cusack ja paljusid teisi. Nüüd lisandus nimekirja ka Briti poptäht Robbie Williams, kelle kange selg oleks peaaegu, et tema tuuri tähtsaima kontserdi maksma läinud.

Robbie Williams tänas avalikult Twitteri vahendusel ka Dr. Allan Oolot, kes aitas tema selja paika enne kontserti.

Aastaid Torontos ja Los Angelesis tegutsenud Dr. Oolo on kõrgelt hinnatud ka Eesti inimeste, sealhulgas olümpiasportlaste seas. Ning tuli ju mõte just Oolo Williamsit “korda tegema” kutsuda kontserdikorraldaja Priit Rebaselt, kes samuti tohtri klient on ning temaga ka isiklikult seotud.

Mõni aeg tagasi ka “Pealtnägija” ning “Reporteri” eetrist läbi käinud imetohtri kohta leiab netist palju viiteid, mille hulgast võib leida ka nii mõndagi üllatavat. Nimelt oskab mees oma kätega teha ka muud kui inimesi paika väänata – näiteks klaverit mängida. Ning vähe sellest! Osava pianisti ja maheda häälega lauljana on Oolo pseudonüümi Dr.O alt andnud isegi elektroonilist muusikat. Tema esimene muusikaprojekt kandis vinüülplaadid kujul vilja aastal 1983 ning kandis nime “Healthwave”. Plaadil on kaks lugu “Time Alone” ja “Seminar”, millest viimane räägib futuristliku loo inimestest, kes käivad ühes “seminaris” oma kehasid ja meeli just selliseks tegemas, nagu soovivad. Muusikat on mees kasutanud ka oma mitmetes treeningvideotes.

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus