Kiropraktik video kokkuvõte

Dr. Allan Oolo juures on käinud väga palju patsiente, kellel on nö. tõeline külmunud õlg, ehk teisisõnu tähendab see seda, et patsiendil on liiteline liigeseümbrise põletik, mis põhjustab meeletut valu. Sellega kaasnevad piirangud igapäeva toimetuste tegemisel, isegi jope selga panemine on täiesti võimatu.
Rääkimata soengu tegemisest, riietumisest, magamisest.

Ühel patsiendil oli magamine nii raskendatud, et oli sunnitud magama istuvas asendis. See oli ainus lahendus tol hetkel tema valule. Dr. Oolo Kliinikus öeldi talle kohe, et tegemist on kõige hullema variandiga ” külmunud õlg.” Kuid see ei tähenda, et seda korda ei saa – loomulikult saab!

Dr. Oolo täpsustab, mida raviprotseduuri käigus tehakse.

“Me teeme Sulle protseduuri, mille käigus avame õlaliigesesse kogunenud koe.  Sina oled interaktiivne osaline. Me kasutame ravimeetodit nimega Trigenics.
See on interaktiivne, neuroloogiline lihase ümberprogrammeerimise süsteem. See programmeerib ümber, kuidas närvid lihastesse lähevad. Kõik need lihased on välja lülitatud.
Nüüd, kui me seda protseduuri tegema hakkame, siis mõned teised lihased püüavad valu vältimiseks väga kõvasti kokku tõmbuda.
Me laseme sinul liigutada ja suruda teatud viisil, mis need signaalid teistesse lihastesse välja lülitavad. Kui need signaalid on välja lülitatud, saan  mina teha protseduuri ja me saame sinu käe väga kiiresti üles. ”

Eelnevalt valmistab Dr. Oolo patsiendi raviprotseduuriks ette – kaela ja õla täristamisega. Kasutades selleks instrumenti, mille nad ise sptsiaalselt arendasid Trigeenika (neuroogiliste protseduuride läbiviimiseks.) See stimuleerib närviretseptoreid, samal ajal, kui patsient teeb teatavaid vastusuunatud liigutusi.

Dr. Allan Oolo kasutab oma ravimeetodis kohalikku tuimestust, siis läheme spetsiifilise Trigenics’i protseduuri juurde. Kasutan neuroogilist meetodit lülitamaks välja need lihased, mis hakkavad keha loomulikust reaktsioonist valu vastu tegutsema.
Kui jõuame valu piirini, kasutan interaktiivset võtet, kuhu ma kaasan patsiendi, kes minuga koostöös liigutab raskele survele vastu. Niimoodi saan ma närvisignaalid lihastesse välja lülitada. Vastasel juhul ei saaks ma liigest avada.
Sellisel juhul saan õlga kogunenud koe lahti seespidiselt, ilma midagi noaga lahti lõikamata.

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

 

 

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus