Kiropraktik video kokkuvõte

Tere! Mina olen Dr. Allan Austin Oolo. Trigenics Myoneural Medicine-i asutaja ja Oolo Austin Trigenics “Külmunud Õla” Raviprotseduuri arendaja, mis on tuntud, kui “MCD”protseduur.

Võibolla olete mõnda minu videot Youtube’i keskonnas näinud. Kuid see, mida te kohe nägema hakkate, on selge tõestus sellest, et ka Teie võite saada abi kõigest ühe külastusega ja ainult ühe protseduuriga, kardetud piinarikkast “külmunud õlast”, mille all sa kannatad.
Saade, mida kohe nägema hakkate, on dokumentaal “MCD” protseduurist, mis on tehtud ühes Euroopa tuntud telejaamas.

Antud saate läbivaks teemaks on külmunud õlg. Külmunud õlg teeb palju valu, haigus tuleb õigeaegselt avastada ja hakata ravima. Saame teada, millised on haiguse ilmingud ja missugune on ravi ning edasine tulevik.

 

Külmunud õlg vaevab 4-5% kogu elanikkonnast ja nende inimeste arv kasvab pidevalt. Selle haiguse käes kannatab järjest rohkem inimesi.
Mingil põhjusel ei paista keegi teadvat miks, kuid igal aastal esineb aina rohkem ja rohkem juhtumeid.
Kuidas “külmunud õlg” Sinu elu on mõjutanud? Mida sa enam normaalselt teha ei saa?

Patsient räägib, et juuste pesemine on äärmiselt raskendatud. Külmunud õla tõttu on ka tema söömine väga raske, sest ta on vasakukäeline. Söömise ajal peab ta isegi vahepeal puhkama. Lisaks rinnahoidja selga panemine oli täiesti võimatu.

See on keha reaktsioon, kus keha hakkab  ise oma õlaliigest kaitsma suure koguse koe abil, mis tekitab terve õlaliigese ümber. Selline seisund on äärmiselt valulik. Kõige valulikum seisund üldse, mis inimkonnale teada.
Inimesed, kes selle all kannatavad, ei saa oma igapäevatoimetusi normaalselt teha. Nad ei ole võimelised riietuma, pead pesema, kaenlaaluseid raseerima.

See on täielikult sandistav. Nad ei saa öösel magada. Paljud inimesed, kes on Dr. Oolo vastuvõtule läinud, ei ole saanud kuude kaupa magada. Mõned isegi aastaid, ilma, et öösel talumatute valude käes üles ärkaksid.

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus