Kiropraktik video lühikokkuvõte

Eino on kannatanud ligi kolm kuud külmunud sümptomi õla all. Ravi ta kusagilt varem ei saanud. Küll, aga leidis ta üles Dr. Oolo Kiropraktik ja Valuravi kliiniku, kust ta lõpuks abi sai.
Alguses suhtus Eino samuti skeptiliselt ja ei uskunud, et see ravi nüüd on see, mis tõepoolest teda aitab, aga ometi see aitas juba esimesel korral teda meeletult palju.

 

Kiropraktik video ümberkirjutus

“Mina olen Eino, Helsinkist. Olen nüüd peaaegu 3 kuud kannatanud külmunud õla sümptomi all. Ja ei leidnud kuskilt abi, kuidas seda ravida, aga lõpuks siiski leidsin Dr. Oolo kliiniku ja natuke muidugi alguses ei olnud kerge uskuda, et ta suudab seda siis ravida. Aga lõpuks otsustasin, et tuleb ikka proovida. Eile olin ja tehti see protseduur, see oli täitsa talutav. Natuke küll hirmus, vahepeal tuli hirm ikka peale ja natuke oli valus, lõpuks ikka täiesti talutav.
Ja nüüd on mul käsi nii (näitab videos.) võimalik üles tõsta. Eile päeval oli see täiesti võimatu. See vasak käsi üles ei tõusnud. Praegult ta tõuseb, natuke on veel valus ja pean veel võimlema, et see valu mööda läheb ning korda saab. ”

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus