Kiropraktik video lühikokkuvõte

Meie kliinikusse pöörduvad üha enam patsiendid, keda piinavad seljavalud. Nii on ka sel korral tulnud seljavalu murega Dr. Helve Liiva.
Eelnevalt oma valude leevenduseks on käinud Helve korduvalt sanatoorsel ravil ja haiglaravil. Kuna valud süvenesid ja see omakorda takistas tal igapäeva toimetusi teha, otsustas ta Dr. Oolo vastuvõtule tulla, sest oli kuulnud, et just tema on väga paljusid inimesi selliste probleemidega aidanud.

Kiropraktik video ümberkirjutus

“Tervist, mina olen Helve Liiva. Ma töötasin perearstina. Seljavalud on piinanud mind juba hulga aastaid. Olen korduvalt käinud sanatoorselt ravil, haiglaravil ja on tehtud venitusi. Kuid viimasel ajal need valud mul aina süvenesid. Ning siis ma otsustasin, et tulen Dr. Oolo juurde, kuna ma lugesin tema artikleid, et ta on palju inimesi aidanud. Kaks aastat tagasi ma esimest korda pöördusin tema poole ja võrreldes selle ajaga, olen ma palju abi saanud. Saan oma igapäeva toimetusi rahulikumalt teha ja olen selle üle väga tänulik. Ja ma soovitan teistel ka, kellel on sellised probleemid seljaga. Dr.Oolo aitab väga palju. ”

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus