Kiropraktik video kokkuvõte

Eric, kes töötab Füsioterapeudi assistendina ja on oma töö tõttu tegelenud väga paljude inimestega, kellel on külmunud õlg. Aga kahjuks tema ei saanud oma külmunud õlale abi füsioterapeudi juurest. 4 kuud oli Eric kannatanud külmunud õla käes, 6 nädalat tegi ta väga valulikku füsioteraapiat ilma igasuguse kergenduse ja edusammudeta. Eric’u füsioterapeut nägi, et tõesti 6 nädalaga ei ole mingeid muutusi ega edusamme näha, kahjuks siis füsioterapeudist abi ei ole. Peale seda hakkas Eric järjest rohkem uurima külmunud õla ja selle ravimeetodite kohta, tänu millele leidis ta Dr. Allan Oolo kliiniku.

Kiropraktik arsti elukutsega said eestlased esmakordselt tutvuda 1992. aastal, kui Eesti päritolu Kanada kiropraktik arst dr. Allan Oolo tutvustas kiropraktiktilist ravimeetodit spordimeditsiini kliinikus Pirital. 1990-ndatel oli kiropraktiku elukutse meditsiinierialadest populaarsuselt maailmas teisel kohal, kuid Eestis polnud tol ajal mitte ühtegi litsenseeritud kiropraktikut, kuigi manuaalteraapiat kohati praktiseeriti.
Seega võib nimetada dr. Oolot kiropraktika ametlikuks maaletoojaks Eestis. Juba siis oma esimesel ametlikul kohtumisel Eesti tervishoiuministriga juhtis dr.Oolo tähelepanu seadustada Eesti riiklikus tervishoiusüsteemis kiropraktikute tegevus nii nagu see on sätestatud USAs, Kanadas ja 40 riigis üle kogu maailma.
Alternatiivmeditsiini poole pöördutakse tavaliselt alles siis, kui on järele proovitud kõik tavameditsiini ravivõimalused. Kui puudub isiklik kogemus ja tuttavate soovitused, siis otsitakse terviseabi veebikeskkonna otsingumootorite kaudu.

Tulles tagasi Ericu mure juurde, millega ta meie poole pöördus, siis videos on näha tema tulemust ühe päevase vahega. Ehk päev pärast Dr. Allan Oolo teostatud Trigenics ravimeetodit. Ja tulemused on hämmastavad. Üsna tihti ei aita külmunud õla korral füsioteraapia absoluutselt ja inimesed on läinud seda teed, et on teostatud operatsioon. Kuid operatsioon peaks siiski jääma selleks kõige viimaseks variandiks.
Eric sai meie kiropraktik Dr. Allan Oolo juurest abi ja oleme õnnelikud, et saime patsiendi külmunud õla ravida terveks.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus