Kiropraktik video kokkuvõte

Meie kliiniku poole on pöördunud Sander, kes tegi oma põlvele liiga tööl, tõstes raskeid asju. Sander käis MRT-uuringul, kus selgus, et menisk on puruks ja on vaja teha operatsioon. Sanderi tuttav soovitas siiski enne operatsiooni külastada ka Kiropraktika ja Valuravi kliinikut, et seal Dr. Allan Oolo saaks teostada Trigenics protseduuri. Sander ise on küll väga skeptiline selliste “ime ravide” suhtes, kuid operatsioon võiks siiski olla see viimane variant, ehk siis Sander otsustasi, et kuna operatsioonini on veel nädal aega, siis käib ikkagi enne Dr. Oolo vastuvõtul ära.
Dr. Allan Oolo oli just sel ajal ka Eestis, et sai koheselt pakkuda Sanderile vastuvõtu aega. Kuna Sander oli väga skeptiline protseduuri suhtes, siis ei hakanud ta lootust väga kõrgeks ajama.
Sander ütles tõsidusega, et tundub ju uskumatu, et kui näed pilte, et menisk on puruks ja miski muu, peale operatsiooni üldse saab sellist asja aidata. Aga saab!
Sander suunduski Kiropraktika ja Valuravi kliinikusse, kus ootas teda Kiropraktik Allan Oolo. Enne protseduuri vaatas Dr. Oolo kogu Sanderi haigusloo üle.

Enne protseduurile tulekut ei saanud Sander joosta treppidest, teha sporti, mitte midagi praktiliselt ei saanud teha. Valu põlves oli nii tugev, et võttis vahel isegi pisara silma.
Pärast Trigenics protseduuri palus Dr. Oolo Sanderil treppidest joosta ja prooviksin leida selle koha üles, kus hakkab mul jälle haiget tegema, seda just treenimise ajal. Ma käisin jooksmas, tegin kükke, tegin lisaks muay thai’d.  – Tai poks ehk Muay Thai on Taist pärit võitluskunst, mille omapärasus on see, et kasutatakse kõiki kehaosi, ka põlvi ja küünarnukke nii treeningutel, kui võistlustel. Tai poks on Tai rahvusspordiala. Eestis koordineerib spordiala Eesti Muay Thai Föderatsioon.

Ja tuleb tõdeda, et mitte miski ei teinud haiget enam, ehk tõepoolest ühest Trigenics raviprotseduurist piisas ja operatsioonile minek ei olnud enam vajalik! Sander on väga-väga tänulik Dr. Oolole, et ta leidis talle vastuvõtu aja nii kiiresti ja sai teda aidata.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus