Kiropraktik video kokkuvõte

Kõik, kes meie kliiniku lehel ja tegemistel silma peal on hoidnud, on juba teadlikud, et meie poole pöördub väga palju just patsiente, kes vaevlevad tõsise külmunud õla sündroomi all. Ja tõsiasi on see, et meie tehtud raviprotseduurid on andnud suurepärast tagasisidet meie patsientidelt, et meie juurde ravi saamiseks lennatakse kohale üle kogu maailma!
Sel korral on meie Kiropraktika kliinikusse Dr. Allan Oolo vastuvõtule ja ühtlasi külmunud õla raviprotseduurile tulnud Hispaaniast pärit füsioterapeut Antonio.
1,5 aastat kannatas meie kliiniku poole pöördunud patsient Antonio oma külmunud õla käes. Kuna muud meetodid teda ei aidanud, siis oli valmis sõitma Eestisse, Kiropraktika ja Valuravi kliinikusse, et saada mittekirurgilise sekkumiseta raviprotseduuri, mis on aidanud meeletult palju inimesi üle kogu maailma!
Ning tuleb tõdeda, et Dr. Allan Oolo poolt läbiviidud raviprotseduur oli taaskord väga effektiivne ja tõhus! Ja nagu videos näha – vahetult peale protseduuri ei ole kätekõverduste tegemine absoluutselt valus, protseduur oli edukas!

Dr Oolo on väljatöötanud külmunud õla raviks mittekirurgilise protseduuri (ingl k Trigenics MCD procedure), mille käigus liigesekapslis tekkinud liited lahutatakse. Vajaliku tulemuse saavutamiseks ja kohese liikuvuse taastamiseks on patsiendi aktiivne koostöö protseduuri ajal vajalik ning samuti kasutatakse kogu protseduuri vältel ka spetsiaalset Trigeenika ravimeetodit.

Sellise mittekirurgilise operatsiooni tulemusel on patsient võimeline käe üles pea kõrvale tõstma ja ka selja taha sirutama (mis enne protseduuri oli võimatu) koheselt pärast protseduuri. Kogu protseduur, sealhulgas ka MCD mittekirurgiline operatsioon, operatsioonieelne ettevalmistus ning operatsioonijärgne rehabilitatsioon, kestab kokku ligikaudu 2-3 tundi. Protseduurile järgneb taastusravi harjutustega.

Adhesiivse kapsuliidi korral on diagnoosi täpsustamiseks vajalikud röntgenogrammid õlapiirkonnast ja kaelast. Täpsema info saate meie administraatorilt.
Lisaks meie Youtube kanalilt saate tutvuda raviprotseduuriga lähemalt. https://www.youtube.com/watch?v=wLAc8q7ApqQ&feature=youtu.be

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus