Trigeenika Valuravi kliiniku kiropraktik Dr. Allan Oolo räägib, kuidas erineb Trigeenika paljudest teistest ravidest.
Kuidas ravitakse külmunud õlga? Miks on just Trigeenika meetod üks parimaid lahendusi, et saada vabaks mis tahes valust ja kas tegemist on 100% ohutu raviprotseduuriga?

Patsiendid lendavad üle kogu maailma Trigenics Valuravi kliinikusse, saamaks väga unikaalset ravi, mis ei ole võimalik mitmete teiste raviprotseduuridega.
Trigenicus kasutame tehnoloogiat, mille tulemusena saadab aju kehale välja signaale, mille tulemusena koheselt alaneb valu ning tõuseb liikumis- ja sooritusvõime.

Meie valuravikeskused asuvad Torontos ja Eestis, kus on meil võimalik ravida külmunud õlga. Külmunud õlg on olukord, kus inimene suudab oma õlga ilma suurema valuta vaid vähesel määral liigutada. Senini ei ole seda tavaliste ja kiropraktiliste ravimeetodite ja tehnikatega suudetud korralikult ravida.
Spetsiaalse trigeenilise raviga suudame parandada õla liikumisvõimet täies ulatuses väga lühikese aja jooksul.

Raviprotseduur kliinikus kestab väga lühikest aega. Tavaliselt mitte kauem, kui 6-nädalat.
Peale multidisiplinaarse ravi saamist Trigenicsi Valuravi Kliinikus olete kiirelt valust vaba. Trigenicsi Valuravi Kliinikus ravime me tihti lülisamba probleeme, kui on mured alakehas või kaelas, mis põhjustavad omakorda valusid kätes ja jalgades.

Me ravime erinevaid pea-,kaela- ja seljavalusid, nagu väljasopistunud lülivahekettad, ishias, diskide degeneratsioon, spinaalstenoos ja fassettliigese sündroom.
Trigeenika on revolutsiooniline ravimeetod, mis koosneb kolmest eraldi üheaegselt toimivast meetodist, mis mõjutavad meie närvisüsteemi viies valuaistingud ajust eemale. Patsient töötab oma mõtte, keha ja hingamise abil ise raviprotsessis kaasa.
Meile on tulnud palju patsiente, kellele on öeldud, et nad vajavad lõikust, kuid me oleme suurt osa nendest aidanud sedavõrd, et nad ei vaja enam lõikust.

Meil on käinud ka palju patsiente, kellel on tehtud ortopeedilisi puusa- või õlaoperatsioone. Trigeenika abil oleme aidanud neil taastada närvisüsteemi ja seeläbi lihaste liikumisvõimet ning lahti saada valust.

Trigeenika sai alguse 1994.aastal ning on alates sellest kasvanud ülemaailmsel kasutatavaks ravisüsteemiks. Paljud arstid ja terapeudid üle maailma on õppimas teadmisi ja oskuseid, et oma patsiente neuroloogilise ravisüsteemi abil tervendada.
Kui tunned endas valu, mida sa tundma ei peaks, hoolimata kaua see sul olnud on või mida senini arstid soovitanud on – muutumise hetk on käes.
Otsus, mida sa pead tegema, on kasutada trigeenika võimalusi. Trigeenika töötab ning olen kindel, et see aitab ka Sind. 🙂

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus