Kiropraktik video kokkuvõte

http://www.kiropraktik.ee, Kiropraktika Eestis: Dr Allan Oolo Reporteris. Dr Allan Oolo toob avalikkuse ette kogu kiropraktika pettuse, mis leiab aset Eestis.
Inimesed, kellel ei ole vastavat haridust nimetavad ennast kiropraktikuteks. Samuti reklaamivad mõned meditsiiniasutused, et pakuvad kiropraktika teenuseid, kui samal ajal ei tööta seal ühtegi kiropraktikut.
Tihti ütlevad ka füsioterapeudid, et teevad kiropraktikat.
Peale seda, kui dr. Oolo oli kiropraktikat 1992 aastal Eestis tutvustanud, hakkasid paljud isehakkajad end kiropraktikuteks nimetama. Kahjuks puuduvad Eestis regulatsioonid, mis eristaksid tõelised tegijad petturitest. Selle tõttu on inimestel väga raske orienteeruda, kelle kätesse nad oma tervise usaldavad.
Kahjuks on see inimestele väga ohtlik, kui nad mõne sellise petturi juurde satuvad. Paljudele patsientidele on tekitatud selliste petturite poolt väga, väga tõsiseid kahjustusi, mis on absoluutselt eluohtlikud.

Dr. Oolo on üks ainult kahest tõelist kiropraktikust Eestis, kes on akrediteeritud Euroopa Kiropraktika Ühingu poolt (ECU) vastavalt Maailma Tervise Organisatsiooni (WHO) poolt määratud standardite järgi. Dr. Oolo on Eesti Manuaalmeditsiini ja Kiropraktika Seltsi president, mis on seotud Maailma Kiropraktika Assotsatsiooniga (WFC). Vaata lähemalt:

http://kiropraktik.ee või helista: Dr. Oolo tel: +372 621 4797, +372 5620 2631

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliiniku raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus