Kiropraktik video kokkuvõte

Kiropraktika Eestis: selja dekompressiooravi http://kiropraktik.ee Meie käsutuses on kaela ja alaseljavalude raviks kasutatav kaasaegne lülisamba dekompressioonravi aparaat, mis pakub alternatiivset ravivõimalust kirurgilisele sekkumisele levinumate kaela- ja seljavaevuste puhul, nagu väljasopistunud lülivahekettad, ishias, diskide degeneratsioon, spinaalstenoos ja fassettliigese sündroom.
Lülisamba dekompressioonteraapia on tõestanud end valutu ja efektiivse vahendina kahjustatud lülivaheketaste rehabilitatsiooniks. Tänapäeval peetakse seda üheks kõige ohutumaks ja efektiivsemaks raviviisiks erinevate metoodikate seas.
Meie kliinik on otsustanud spetsialiseeruda mittekirurgilise lülisamba dekompressioonteraapiale, sest omame dekompressioonraviga palju positiivseid kogemusi ning häid ravitulemusi.
Toome uue ravimeetodi Teieni lootuses, et saame leevendada Teie vaevusi ning taastada tervise kirurgilisi meetodeid ära hoides või edasi lükates.
Kas Teile sobib dekompressioonteraapia? Otsuse saame teha Teie lülisambahaiguse olemuse komplekse hindamise järgselt, mis hõlmab ortopeedilisi, neuroloogilisi ja neurokirurgilisi aspekte. Vajalikud on lülisamba röntgen ja/või magnetresonantstomograafiliste uuringute tulemused. Kui Teile ei ole näidustatud dekompressioonteraapia, oskame soovitada teisi ravivõimalusi. Kui Teie haiguse raviks sobib dekompressioonmeetod, soovitame seda Teile ning koostame raviskeemi. Vaata lähemalt:http://kiropraktik.ee

 

Lülisamba regeneratsiooniteraapia

ehk lülisamba dekompressiooniteraapia on kaela- ja seljavaeguste puhul kasutatav mittekirurgiline ravimeetod

Lülisamba regeneratsiooniteraapia ehk lülisamba dekompressiooniteraapia on USA-s aastakümneid kestnud uurimistöö tulemusel väljatöötatud uus ja efektiivne ravimeetod, mida kasutatakse lülivaheketaste haigusseisundite mittekirurgiliseks raviks. Dekompressiooniteraapiat peetakse tänapäeval üheks ohutuimaks ja efektiivsemaks raviviisiks erinevate meetodikate seas.

Oleme lülisamba regeneratsiooniteraapiaga saavutanud oma kliinikus saavutanud palju positiivseid kogemusi ning häid ravitulemusi.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliiniku raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus