Kiropraktik video kokkuvõte

Alljärgnev video on väikene tutvustus Dr. Allan Oolo tegemistest, täpsemalt siis lõigud tema muusiku karjäärist ja mõned uudised, mis on seotud Trigenics Valuraviga ja avaldatud Dr. Oolo’st kümned aastad tagasi erinevates ajalehtedes. Mõnel ehk on isegi veel väljatrükk kodus kusagil olemas. 🙂

 

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik

Alates 2012. aastast on avatud Tallinnas Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik, mis pakub eestlastele mitmeid mittekirurgilisi valuravi teenuseid: kiropraktika, osteopaatia, trigeenika, lülisamba dekompressiooniravi, nõelravi, külmunud õla ravi adhesiivne kapsuliit vaevuste puhul ja erinevaid füsioteraapilisi raviprotseduure.

2014. aastast on Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik avatud Tallinnas Pärnu mnt 139b.

 

 

Teadustööd Trigeenika meetoditest

Dr Oolo on koolitanud olümpiameeskonna füsioterapeut Lauri Rannamad, kes on kasutanud trigeenika meetodeid osana Eesti suusakoondise treeingprogrammist. Lauri Rannama kaitses oma magistritööd Trigeenika meetoditest Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonnas Spordibioloogia ja füsioteraapia Instituudi juures.

Oma magistritöös on trigeenika meetodeid ja nende mõjutusi uurinud Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna  füsioterapeut Martin Vahimets.

Dr Oolo on andnud külalisprofessorina manuaalmeditsiini kursuseid Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordiinstituudis.

Füsioterapeutide käsiraamat, mille koostas üks manuaalmeditsiini kursuse tudengitest käsitleb muu hulgas dr Oolo lihaskorrigeerimise meetodeid.

Tunnustused

Maailma Loodusravi meditsiini auhind
2004 Eesti Olümpiakomitee tänumedal
2014 Elutöö eest Kanada Püha George Vennaskonna rüütli aunimetus
2014 Euroopa Kiropraktika Liidu eripreemia Seljatervise kampaania Eestis,  läbiviimise eest

 

 

Spordimeditsiin

Ta on teinud koostööd mitmete Eesti tippsportlastega. Eesti Olümpiakomitee on tunnustanud  dr Oolot tänukirja ja mälestusmedaliga teenete eest eesti sportlaste aitamisel ja eesti spordiarstide koolitamisel. Dr Oolo on kuulunud nii Ateena kui ka Torino olümpiamängude olümpiameeskondade toetustiimi kui kiropraktik.

Lisaks Eestile on dr Oolo aidanud tippsportlasi nii USAs kui ka Venemaal. Ta on teinud koostööd Venemaa judo olümpiameeskonna ettevalmistamisel maailmameistrivõistlusteks ja olümpiamängudeks. Teda on kutsutud Venemaa Tervishoiuministeeriumi poolt tutvustamaks trigeenikameetodeid vene spordiarstidele ja terapeutidele. Samuti on ta pidanud loenguid manuaalmeditsiinist Venemaa Manuaaalmeditsiini Keskuses Moskvas ortopeedia kirurgidele ja neuroloogidele.

 

 

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus