Kiropraktik video kokkuvõte

Dr. Allan Oolo selgitab, miks on oluline oma keha hoiakut jälgida, olgu see istudes või seistes, kõndides. Tihti tekivad inimestel peavalud või valud kätes, sõrmedes ja õlas, kuid tegelikult ei pruugi koht, kust valu tunned, olla üldse piirkond, kusvalu tekib.

Selle peamine põhjus on see, et arvuti vale kasutamise läbi tekib suurel hulgal ehk lausa 95% inimestest ettekallutatud.

Mis asi on digikael? Kuidas sellest aru saada?

Üldiselt saab digikaela ehk siis valest keha hoiakust tekkinud etteulatuva kaela vaadata ise, kas sul on või õnneks ei ole. Täpsemalt saab sellest aru siis, kui peeglist vaadates näed kaela peal kahte joont, siis see enamasti viitab ettekallutatud peahoiakule. (Videos näitab Dr. Allan Oolo täpsemalt.)
Siiski saab erinevate venituste ja harjutustega ning spetsialistide abiga kaelavaegustest jagu, kuid see nõuab pühendumist.

Kiropraktika ja Valuravi spetsialist Dr. Allan Oolo võttis minu valest istumisest vaevatud kaela ette ning tegi väikese demonstratsiooni, kuidas spetsialistid valust ja ülepingest vaevatud kehaosad tervemaks teevad.

Videos näitab Dr. Allan Oolo ka trigeenikaprotseduuri, kuidas see käib, koostööd tehes patsiendi endaga.
Pidev vale istumine ei põhjusta ainult peavalusid vaid mõjutab kogu selgroogu.

Kiropraktika ja Valuravi kliinikusse pöördub iga päev palju patsiente, kes kaebavad alaseljavalu üle, sest nad ei istu õigesti. Seega ei ole asi vaid kaelas. Pikaajaline istumine surub selgroogu kokku ning survestavad alaselja diske, mis omakorda põhjustavad alaselja, tagumiku ja eriti jalgade valulikkust.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliiniku raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus