Günekoloogilised probleemid ja kiropraktika 

Kiropraktilise praktika näitel  pole kokkusattumuseks, kus PMS sündroomi  all kannatavaid naisi vaevavad ka  selja ja kaelavalud. Kiropraktiline ravi korrigeerib lukustunud lülisamba, mis on üks  günekoloogiliste vaevuste põhjustajaks.Terve lülisammas on inimese energiakanaliks. Hoolitsedes oma selgroo tervise eest,  tasakaalustate oma energia liikumist ja hoiate immuunsussüsteemi tugeva. Lülides ja kudedes tekkinud energiablokeeringud põhjustavad   füüsilise ja emotsionaalse väsimuse. Kiropraktik loob silla füüsilise keha ja energia vaba liikumise vahel.

Tasub meeles pidada, et kaela ja seljamanipulatsioone tohivad teha vaid kiropraktik arstid. Tallinnas on võimalik  leida lahendus günekoloogilistele probleemidele Trigenics Valuravi Kliinikust.

Vitamiinid ABC naise organismis

Premenstruaalse sündroomiga naisi aitab B vitamiinide kompleks. Vahel annab organism ise märku vitamiinivajadusest  ja  tekivad isud näiteks apelsini, sidruni või küüslaugu järele.

B1 toetab meie energiavarusid ja närvisüsteemi. B1 vitamiini saame spinatist, rohelistest hernestest, tomatist, arbuusist ja päevalilleseemnetest.

B2 on oluline silmade ning naha tervisele ja annab energiat. Naturaalselt leidub B2 vitamiini spinatis, brokolis ja seentes.

B3 on oluline roll maksal glükoosi ja süsivesikute ainevahetuses. B3 vaegus põhjustab veresuhkru taseme muutusi vereringes. B3 vitamiini leidub kõige rohkem järgmistes puuviljades: avokaado, nektariin, mango ja banaan.

B5  hoolitseb neerupealsete tervise eest B5  vaegus põhjustab närvilisust, väsimust ja mõningatel naistel ka depressiooni.  B5 vitamiini saame päevalilleseemnetest, seentest, päikesekuivatatud tomatitest, avokaadost.

B6 on oluline ensüüm dopamiini, trüptofaani ja serotoniini tootmises Vitamiin B6 vaegus tõstab närvilisuse, ärevuse ja depressiooni. B6 vitamiinivajaduse päevase annuse saab kätte:  küüslaugust, mustsõstramahlast, banaanidest.

B12 osaleb uute rakkude sünteesis, aitab lagundada rasvhappeid ja aminohappeid, toetab närvisüsteemi tööd. Seda vitamiini saame näiteks spirulinast.

E on antioksüdant Vitamiin E ei aita mitte ainult  tugevdada immuunsusüsteemi vaid samuti vähendab sümptomeid, mis  kaasnevad PMSga nagu  rindade valulikkus, menstruatsioonivalud ja tujumuutused. E vitamiinivajaduse päevase annuse saab kätte: päevalilleseemnetes, mandlites, oliiviõlis

C võitleb organismi kogunenud  toksiinidega.PMS sündroomiga naistel on C vitamiini tase organismis menstruatsiooni eel väga madal , mis omakorda mõutab PMS sümptomeid. C   vitamiinivajaduse päevase annuse saab kätte: valgest peakapsast, apelsinidest, mandariinidest või sidrunitest, värskest apelsinimahlast.

A  Reguleerib närvisüsteemi. A  vitamiini vaegus põhjustab pingeid , närvilisust ja ärevust

Parimateks A-vitamiini allikateks on karotenoidid – kollased ja oranžid puu- ja köögiviljad (porgand, paprika, tomat, apelsin, papaia)apelsin, papaia).

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus