Kiropraktika video kokkuvõte

MCD-i külmutatud õlgade taastamise protseduur viiakse läbi litsentseeritud kliinikutes ja seda kasutavad osteopaadid, füsioterapeudid, kiropraktikud ja ortopeedilised kirurgid. Ükski teine ravi maailmas ei suuda tõelist külmunud õlga nii kiiresti ravida. Sageli inimesed söövad seljavalude pärast valuvaigisteid, jooksevad arstide vahet, samas saaks kiropraktik korra-paariga teid valust vabastada ja selja paika panna. Visiidi ajal teevad kiropraktikud kindlaks sümptomite põhjuse. Teostatakse vajalikud ortopeedilised testid. Kui vastunäidustusi pole, siis teostatakse koheselt esimene kiropraktiline ravi. Kiropraktiline manipulatsioon on kätega teostatav protseduur, mis nõuab peensuseni väljaarendatud oskusi – oskusi, mida omandatakse intensiivsete õpiaastate jooksul.

Kiropraktikute juurde pöördutakse kõige sagedamini, kui probleemiks on:

– Seljavalu /-pinge
– Raskused hingamisel
– Uimasus
– Pinged kaelas, õlgades
– Peavalud
– “Sipelgad” kätes ja jalgades
– Surve- või tursetunne seljas
– Valu rinnakorvis
– Karpaaltunnelilaadsed sümptomid
– Ärrituvus, unetus
– Rühivead ja kumerused

Põhiliselt on meie poole pöörduvate inimestel mureks seljavalu, kaelavalu, käte ja jalgade liigeste valu ning peavalu. Väga paljudel on arusaam, et kiropraktiku juurde pääsemiseks on vaja perearsti saatekirja, kuid ei ole. Selleks, et pöörduda meie kliiniku kiropraktiku juurde, võta ühendust meiega kas telefoni või e-maili teel.
Kiropraktiku visiidil ei käi ainult täiskasvanud inimesed, palju on ka lapsi. Lapsed on füüsiliselt väga aktiivsed ning neil esineb raskemaid ja kergemaid kukkumisi, ka saavad nad mitmesuguseid lööke. Traumad tekivad nii igapäevaste tegevuste käigus kui ka sportides. Taolised vigastused võivad põhjustada selja- ja kaelavalu, liigeste jäikust.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus