Kiropraktik video kokkuvõte

Dr. Allan Oolo, Kiropraktika ja Valuravi kliinikus teostatavatatel protseduuridel on pea alati kohene tulemus garanteeritud! MCD-protseduuri tulemused võivad tunduda hämmastavad ja imelised – isegi raske uskuda. Patsiendid on meile öelnud, et nad ei usu meie Youtube’i videoid, sest need tunduvad liiga head, et olla tõsi. Küll on olnud arvamusi et kellelgi videos nähtud patsientidel ei ole eelnevalt olnud külmunud õlga, mida ravida, küll väited, et need olid hoopiski lihtsalt näitlejad võetud, kes meie protseduure kiidavad. Ometi meie usume, et väga raske töö võib olla see, et videos teeselda külmunud õlga. Miks peaks vaeva nägema võltsitud külmutatud õlgade iseloomustuste/tagasiside tegemisega, kui tegelikke iseloomustusi on tulemas nii palju, et me ei suuda neid kõiki üles panna!
Aga üha enam pöördub meie poole ka just neid skeptikuid, kes algselt ei usu meie ravisse, aga hiljem ei suuda meid ära tänada, et see tõepoolest töötab!

Mõistame, kuidas inimene võib skeptiline olla. Kuid fakt on see, et MCD on ohutu, mitteoperatiivne protseduur, mis töötab. Oleme fikseerinud tuhandeid külmunud õlgu. Kui olete skeptiline, rääkige lihtsalt ühe meie haridusdirektoriga ja saate teada, mis on MCD-protseduur.

Külmunud õlg ehk „kleepuv kapsuliit“ on seisund, mis põhjustab õlaliigeses tugevat ja valulikku liikumispiirangut. Külmunud õlg põhjustab õlaliigest ümbritseva kapsli kokkutõmbumist ja moodustab armkoe, mis takistab õlaluu ​​pesas liikumist. Kleepuva kapsuliidi korral näib õlg sõna otseses mõttes olevat “külmunud”, mistõttu seda nimetatakse külmutatud õlaks.

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus