Kiropraktika video kokkuvõte

Susanne Zeugner lasi külmunud õla ravida Trigenics MCD protseduuriga Tallinnas. Külmunud õla kannatajad tunnevad  kõik samasuguseid muutusi – talumatut valu, liikumatust ja paljude raviarstide ebaefektiivset ravi.
Kui Susanne veel ei teadnud, et tal on külmunud õlg, siis tundiski ta lihtsalt valu enda õlas. Valu nagu valu teinegi, tema arvates võis see tekkida mõne raskema asja tõstmisest, või magamise asend oli kuidagi vale. Väga paljud külmunud õla sündroomi all kannatavad inimesed, püüavad leida samu põhjendusi valule.
Susanne lootis samuti, et valu kaob varsti, aga paraku mitte. Valu läks hullemaks ja tegi piinavat valu. Lõpptulemus oli selline, et kogu Susanne õlg muutus kangeks ja ta ei saanud oma kätt liigutada.
See valu piiras palju Susanne igapäeva elu. Elukvaliteet kannatas selle tagajärel nii kodus kui tööl.

8 kuud hiljem muutus külmunud õlg nii halvaks, et ta sai liigutada vaid ühte kätt. Kuid külastas Susanne erinevaid arste, kuid abi kusagilt ei saanud. Lisaks oma perearstile, külastasin ortopeedi ja füsioterapeuti. Kõik määrasid mulle vaid valuvaigistavaid tablette.
Viimaseks variandiks oli minu jaoks kortisooni süstimine või operatsioon, aga oma töö tõttu ma ei saanud seda teha. Nii ma hakkasingi otsima alternatiivseid ravivõimalusi. Ja leidsingi ühest foorumist Dr. Allan Oolo kontakti. Lugesin teiste inimeste tagasisidet ka tema Youtube kanalil ning külastasin Kiropraktika ja Valuravi kliiniku veebilehte.
Peale seda võtsin kliinikuga ühendust ja ma ei ole senini kahetsenud kordagi seda, et Kiropraktika ja Valuravi kliiniku poole pöördusin.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus