Kiropraktika video kokkuvõte

Meie kliiniku poole on pöördunud Katherine, kes on pärit Californiast, Usa’st. Katherina sõitis kliinikusse, et ravida tema külmunud õlga. Alloleval videos on näha Katherina õla liikuvust enne ja pärast raviprotseduuri. Tulemused olid taaskord imelised ja kõigil on heameel, et meie kliinikusse tulnud klient saab jälle nautida oma igapäeva elu, ilma, et valu teda segaks.
Katherine julgeb väga kindla sõnaliselt väita, et antud protseduur oli parim ravi, mida talle tehtud on ja mille tulemused on kohesed ja väga effektiivsed.
Katherine vasak õlg tegi talle kohutavat valu, ei aidanud teda samuti mitte ükski eelnevalt läbitud raviprotseduur, massaažid ega füsioterapeudid.
Enne raviprotseduuri sai umbes 45 kraadi liigutada patsient oma kätt, rohkem ei õnnestunud, sest valu ei lasknud. Kuid hämmastavad tulemused olid juba peale esimest Trigenics raviprotseduuri ja Katherine tõepoolest soovitab väga seda raviprotseduuri, ärge kahelge!

Kui õlas tekivad valu ja jäikus – ühel päeval enam juukseid pesta või köögikapi ülemist ust avada ei saa, sest käsi ei liigu nii kõrgele –, võib kahtlustada külmunud õla sündroomi. Miks haigus täpselt tekib, ei teata, kuid mis ja kes selle vastu aitab?
Külmunud õla sündroom ehk adhesiivne kapsuliit on haigus, mis piirab õlaliigese liikuvust ja põhjustab valu. Seda haigust põeb kolm kuni viis protsenti elanikest.
Liiges on ümbritsetud liigesekapsliga, mis tavaliselt on elastne ja veniv, võimaldades liigesel täies ulatuses liikuda. Kui õlaliigeses tekib põletik, siis liigesekapsel pakseneb ning tekivad liited. Sellega liigesekapsli elastsus väheneb, mis omakorda takistab liigese liikuvust ning käsi muutub õlaliigesest jäigaks.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus