Kiropraktik video kokkuvõte

Kiropraktik Dr. Allan Oolo ravib patsiente nii Eestis kui Kanadas, ning tõepoolest on imetlusväärne näha, kui palju head tagasisidet tuleb erinevatelt patsientidelt.
Kui palju on panustanud Dr. Allan Oolo oma patsientide heaolusse ja tervenemisesse.

Kõik patsiendid on nii tänulikud kiropraktiku abi eest. Raviprotseduurid aitavad neil kõigil taas oma igapäeva elu elada suurepäraselt ja tegeleda oma igapäeva toimetustega, ilma, et need kohutavad valud neid segaks.
Videos ongi mitmed raviprotseduuri läbinud patsiendid, kes julgevad 100% soovitada Kiropraktik Dr. Allan Oolot ja tema kliinikusse pöörduda mis tahes valuga, kui soovite tõesti sellest vabaneda!

Antud videos on tegemist patsienditega, kellel on kõigil külmunud õla sündroom.

„Külmunud õlg“/„külmunud õla” sündroom (inglise k frozen shoulder) on haigus, mis põhjustab õlaliigese liikuvuse piiratust ja valu. Haigust nimetatakse ka adhesiivseks kapsuliidiks. 

„Külmunud õla“ sündroomi ravi osas on oluline teada, et taastumine on aeglane protsess. Heade ravitulemuste saavutamine võtab aega. Operatiivne (kirurgiline) ravi tuleb kõne alla siis, kui ravivõimlemine ja valuravi ei ole andnud 12–24 kuu jooksul tulemusi. Kirurgilise ravi vajaduse üle otsustab ortopeed. Otsus on individuaalne iga patsiendi puhul ning sõltub mitmest asjaolust (kaasuvad haigused, vanus jm).

Külmunud õlg“ võib terveneda ravita, kuigi paranemise protsess on üldjuhul pikaajaline. Siiski esineb juhtumeid, kus algne õlaliigese liikuvuse ulatus ei taastu. „Külmunud õla“ sündroomi ravi esmaseks eesmärgiks on valu vähendamine ja sedasi eelduste loomine käe liikuvuse suurendamiseks.

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliiniku raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus