Kiropraktik video kokkuvõte

 

Dr Omar Kanadas Torontos asuvast Trigenics® Frozen Shoulder kliinikust Torontos selgitab külmutatud õlgade testi kolmandat liikumist. Külmutatud õlgade test on loodud selleks, et anda teile mõned vastused selle kohta, mis teie õlaga toimub. Säästke aega teabe otsimisel, tehes külmutatud õlgade testi ja viies oma tulemused külmutatud õlgade ravimiseks asjatundlikult koolitatud tervishoiutöötaja juurde.

 

Külmunud õlgade protseduure on erinevaid. Trigenics® MCD protseduur on ainus mittekirurgiline operatsioon, mis fikseerib külmunud õla ühe visiidiga.
Dr Allan Oolo-Austin on osteopaatiaarst ja kiropraktika doktor, kellel on manuaalmeditsiini doktorikraad ning füüsilise rehabilitatsiooni ja spordimeditsiini eriala sertifikaat. Ta on tuntud oma töö eest lugematute kuulsustega. Dr Oolo-Austini on otsinud ka paljud eliit- ja profisportlased, kes osalesid ametlikult paljudel olümpiamängudel ja maailmamängudel. Ta on ka revolutsioonilise luu- ja lihaskonna hindamise ja valu leevendamise ravisüsteemi „Trigenics“ arendaja.
Dr Allan Oolo-Austini välja töötatud Oolo-Austin Trigenics® (MCD) protseduur on väga põhjalikult uuritud,  enneolematult edukas, mitteoperatiivne operatsioon külmunud õla ravimiseks.

 

Külmunud õlg ehk „adhesiivne kapsuliit“ on seisund, mis põhjustab õlaliigeses tugevat ja valulikku liikumispiirangut. Tavaliselt on see põhjustatud varasematest põhjustest või vigastustest, mida ei lõpuni ravitud. Külmunud õlg põhjustab glenohumeraalset liigest ümbritseva kapsli kokkutõmbumist ning moodustab armkoe ja adhesioonid, mis takistab õlaluu ​​pesas liikumist. Tundub, et õlg on sõna otseses mõttes “külmunud”, mistõttu seda nimetatakse “külmunud õlaks”.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliiniku raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus