Kiropraktik video kokkuvõte

Silvi on jooga- ja pilatese juhendaja Saksamaalt Berliinist. Selle video ajal põdes ta üle 4 kuu külmunud õla sündroomi all.  Ta oli vaid 39-aastane, mis on külmunud õla tekkimise jaoks haruldane nähtus. Tema seisund muutis töötamise võimatuks ja magamine oli samuti raskendatud.  Ta sai oma elu tagasi Trigenics® MCD protseduuriga. Te ei usu, mida ta suudab teha kaks päeva pärast MCD-protseduuri!

Külmunud ehk adhesiivne kapsuliit õlg on seisund, mis põhjustab õlaliigeses tugevat ja valulikku liikumispiirangut. Külmunud õlg põhjustab õlaliigest ümbritseva kapsli kokkutõmbumist ja moodustab armkoe, mis takistab õlaluu ​​pesas liikumist. Adhesiivse kapsuliidi korral näib õlg sõna otseses mõttes olevat “külmunud”, mistõttu seda nimetatakse “külmunud õlaks.

 

Dr Allan Austin-Oolo (Dr. O) väljatöötatud Oolo-Austin Trigenics (MCD) protseduur on hästi uuritud, enneolematult edukas, mittekirurgiline operatsioon külmunud õla ravimiseks.
Vaadake, kuidas Bryon Elton, California, räägib oma inspireerivatest kogemustest MCD protseduuriga! https://www.youtube.com/watch?v=iqLvrw3SW58

Külmunud õlg juhtub kõige sagedamini õlavigastuse tagajärjel.

See võib juhtuda ka pärast seda, kui inimestel on teist tüüpi operatsioon, näiteks südame- või ajuoperatsioon. Külmunud õlg võib juhtuda ka ilma eelneva vigastuseta ja kipub eelistama teatud haiguste ja seisunditega inimesi. Näiteks diabeetikutel on suurem oht külmunud õla tekkeks. Tegelikult areneb see haigus 10–20 protsendil diabeetikutest.

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

 

 

 

 

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus