Kiropraktik video kokkuvõte

“Staarkiropraktik Allan Oolo salarelv” – elulooline dokumentaalfilm Eesti juurtega kiropraktik Dr Allan Oolost.

Dokumentaalfilmi teleesilinastus oli 16. veebruaril 2017 Kanal 11s.
Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliiniku loojal ja juhatajal, kiropraktik arst dr Allan Oolol, on üle 35 aasta praktikat kiropraktikas, füsioteraapias ja manuaalmedistiinis. Dr Oolo on välja töötanud diagnoosimis-, ravi- ja treeningsüsteemi – Trigeenika müoneuraalne meditsiin.

 

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliiniku koduleht: http://kiropraktik.ee/
Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik Facebookis: https://www.facebook.com/TrigenicsEst…
Külmunud õla ravi: http://kiropraktik.ee/raviteenused/ol…

 

Oma dokumentaalfilmis puudutab Dr Allan Oolo väga mitmeid teemasid, mis on seotud just nimelt raviprotseduuridega, mida Kiropraktik ise peab jätkuvalt maailma kõige tõhusamaks olemasolevaks valuraviks.
Ta on töötanud välja meditsiinilise läbimurde, et ravida adhesiivset kapsuliiti ehk külmunud õla sündroomi, mida põeb maailmas 300 miljonit inimest.

Meditsiiniõpikute ja Wikipedia andmetel on see ravimatu, kuid Dr. Oolo avastas ravi ja on pakkunud operatsioonivaba sekkumist sadadele patsienditele üle terve maailma viimase 14 aasta jooksul.
Alljärgnevast videost saate üsna põhjaliku ülevaate Dr. Oolo tegemistest tema kliinikus. Kui tähtis on talle kõikide tema patsientide rahulolu ja valust vabaks saamise soov.
See kõik on miski, mida teeb Allan Oolo kogu oma südamest ja armastusega.Teiseks on äärmiselt südamelähedane talle muusika, kes Dr. Oolost natukenegi rohkem on kuulnud, teavad seda. Tema albumitelt leiab erinevat stiili muusikat. Muusika on tohutult tähtis! 🙂

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus