Kiropraktik video kokkuvõte

Theresa on personaaltreener ja oli enne külmunud õla sündroomi väga aktiivne. 3 aastat enne meiega ühendust võtmist oli ta just triatloni läbinud. Varsti pärast seda hakkas tema vasak puus kangeks jääma. Mõne kuu pärast liikus jäikus paremale puusale, siis paremale õlale. Siis lõpuks vasakule õlale. Ta arvas, et see kaob, kuid see jäi kolmeks aastaks teda kiusama.
Otsest valu tal ei olnud, kuid liikumisvõime oli küll piiratud.

Eelnevalt oli Theresa konsulteerinud alati enda arstiga ja küsinud nõu, mida edasi teha. Ta küsis oma arstilt õlaliigese kapsli armkoe kohta. Nad ütlesid talle, et nad ei saa selle vastu midagi teha, kuna see on sügaval sees. Seega sealt lõplikku abi ta ei saanud.

Theresa oli meie kliiniku kohta varasemalt kuulnud, kuid tundis, et kliinik asub siiski temast liiga kaugel ja ei hakka sõitu ette võtma, sest ei ole kindelgi, kas abi saab. Lisaks oli tal veidi hirm, et meid iseloomustavad videod on võltsid. Kuid lõpuks Theresa siiski otsustas, et võtab meiega ühendust, et abi saada. Ja abi ta loomulikult meie juurest ka sai!


Trigenics® on neurokineetiline, sensomotoorne hindamis-, ravi- ja treeningsüsteem, mis leevendab koheselt valu ning suurendab jõudu ja liikumist. Trigenics® koolitab ümber, kuidas aju suhtleb keha lihastega oma liikumis- ja / või valusignaalidega. Kasulikud mõjud on silmapilksed ja ilmnevad kohe.
Trigenics® MCD protseduur adhesiivse kapsuliidi külmunud õla kinnitamiseks on kiireim ja tõhusam ravi. Ära oota! Sa ei pea enam kannatama.

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus