Kiropraktika video kokkuvõte

Felicia kannatas üheksa aastat tugeva põlvevalu käe, valu tegid mõlemad põlved! Valu oli pidev ja igapäevaste ülesannete täitmiseks pidi ta võtma igapäev valuvaigisteid. Vaadake tema hämmastavaid tulemusi juba pärast ühte protseduuri. Siin videos näete,  kuidas Trigenics-i tulemused on pikaajalised!

Ravikeskus Trigenics on spetsialiseerunud kroonilise ja mõõduka kuni tugeva põlvevalu ravimisele, tehes meie tuntud Trigenics põlveliigese protseduuri.
Trigenics-i patsiendid kogevad ravi ajal vähem valu või ebamugavusi kui patsiendid, kes saavad muud manuaalset ravimit. Juba see on üks suurimaid põhjuseid,  miks meie juurde omavaluga pöörduda, kui soovite valust tõepoolest võitu saada.

Mis muudab meie ravi nii ainulaadseks ja nii tõhusaks, on see, et see on multimodaalne ravisüsteem, mis rakendab mitut erinevat ravidistsipliini suurema kliinilise edu saavutamiseks (nt vähenenud valu, suurenenud liikumisulatus ja püsivad tulemused), kui muud ravimeetodid on ebaõnnestunud.
Ehkki meie lähenemisviis teie hooldusele on , kuna kaasame põhjaliku rehabilitatsiooni pakkumiseks individuaalseid erialasid (nt kiropraktika, füsioteraapia, massaaž jne), on tegelikult meie uuenduslik Trigenics® põlveliigese protseduur teie taastumist kiirendav ja suurendab nende teiste erialade rehabilitatsioonitulemusi.


Nii, et kui olete proovinud muid raviviise ilma tulemusteta, tulge kindlasti meie kliinikusse ja saage valust vabaks!

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus