Kiropraktik video kokkuvõte

Meile annab tagasisidet patsient Peggy, kes sõna otseses mõttes piinles põlvevalu käes pikalt, enne kui ta leidis üles meid, et tõepoolest abi saada.
Üle pooleteise aasta kohutavat põlvevalu kannatamist sai peale Dr. Oolo kliinikus käiku lõpuks läbi! Uskumatu, et nii pikalt kestnud valu vastu ei osanud keegi peale Kiropraktik Dr. Oolo Peggy’t aidata ja naisterahvas pidi nii pikalt valu kannatama.
Patsient Peggy ei saanud isegi mitte kükitada ilma, et ta valus ei oleks. Rääkimata trepist üles ja alla käimisest ning elust rõõmu tundmast, ta ei saanud teha oma tavapäraseid asju, mis talle väga meeldisid.

Videos näedki Peggy uskumatuid tulemusi peale esimest protseduuri.
Meie tuntud Trigenics põlveravi protseduur on väga tuntud, kuna selle abiga saab valuga elanud patsient tagasi oma aktiivse eluviisi juurde ja valust vabaks,  ei pea neelama valuvaigistavaid tablette, kui need alguses natukenegi valu leevendada suudavad, siis pikemas perspetiivis valuvaigistitest siiski abi ei ole ja lõpuks nad ei allu enam sinu valule, seega kaob ka see minimaalne leevendus valule ära.
Meie kliinik on spetsialiseerunud mõõduka kuni tugeva põlvevalu ravimisele, tehes siis seda sama tuntud Trigenics põlveiigese  raviprotseduuri.

Kui Sinagi vaevled mõne valuga, millest sa oled püüdnud vabaneda mõne muu raviprotseduuriga, aga ei ole mitte miski Sind aidanud, siis võta ühendust meie Kiropraktika ja Valuravi kliiniku spetsialistidega, tule konsultatsiooni ja tegeleme Sinu valuga, et saaksid taas naaseda oma igapäeva rõõmsa elu juurde tagasi ilma valuta!

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus