Kiropraktika video kokkuvõte

Meiega jagab oma lugu meie kliiniku patsient. Patsient pöördus meie poole peale seda, kui oli juba mitmeid erinevaid ravimeetodeid läbinud, kuid tema külmunud õla sündroomi mitte miski ei ravinud ega leevendanud.
Patsient läbis enne meie kliinikusse tulekut proloteraapia, hüdrodilatatsioon, aktiivse vabastamise tehnika (ART), kortisooni süstid, lootis abi saada ka füsioterapeudilt ja massöörilt, aga ei osanud teda lõppkokkuvõttes siiski keegi aidata.
Kuniks ta leidis Dr. Oolo kontakti ja pani meie juurde vastuvõtu aja kirja.

Aktiivne vabanemistehnika (ART) on käte pehmete kudede raviks sidemete, kõõluste lihaste ja närvide jaoks. See on peamine pehmete kudede ravi, mida kasutatakse laialdaselt pehmete kudede vigastuste ja seisundite ravis nii professionaalsete sportlaste kui ka üldise elanikkonna jaoks. Näiteks krooniline kaelavalukoos õla ja subkupulaarse valuga kaasneb ART sellega, et käsitsi lühenenud lihaseid rakendatakse kaela- või emakakaela selgroo suhtes. Kõige sagedamini liigub tervishoiutöötaja patsiendi pea suunas, mis pikendab lihaseid. Liikumise ajal hoiab arst lihase pinget, sest see libiseb arsti sõrmede all.

Proloteraapiat kui ravi meetodit arendas 1939. aastal välja Ameerika arst George Hacketg. Ta oli üks esimesi intraartikulaarsetest süstimistest. Pärast seda teostati USA-s laialdaselt proloneratsiooni. Tänapäeval mõjutab valu liigeses peaaegu 30% kogu maailma elanikkonnast. Liigeste haiguste levimus neljakümne aasta pärast on umbes 50% ja pärast seitsekümmend – kõik 90%. Proloteraapia on asetatud nõelte kirurgiasse või mitteinvasiivseks liigeseparanduseks. See on ravimeetod, mille abil süstitakse prolifereeruvat lahust liigesesse (nõrgestatud või valulikes piirkondades), mis stimuleerib uute, tugevate ja tervislike koe kasvu. Ravi kestab umbes 4-6 nädalat.

Lugedes nüüd eelpool mainitud variante, mida kõike patsient proovis, kuid abi ei saanud, aga pöördudes meie kliiniku poole, saime taaskord vaid ühe visiidiga ravida terveks külmunud õla.  Videos on näha kui hea liikuvus on patsiendi õlas ja lõpuks on võimalik elada jälle valu vabalt! 🙂

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus