Kiropraktik video kokkuvõte

Pealkiri ütleb palju! Pealkiri lubab palju, aga veel rohkem lubavad seda patsiendid, kes on meie juures käinud ja veendunud ise, kuidas juba ühe raviprotseduuriga on võimalik saada valust vabaks.

Külmunud õla taastamise protseduur on maailmas kõige arenenum, ohutum ja edukam külmunud õla sündroomi ravi. Meditsiinilises mõttes ja teadusuuringute eesmärgil nimetatakse seda ka MCD-i käsitsi kapsli dissektsiooniks või MCD-MCD-ks. MCD on tegelikult mittekirurgiline operatsioon, mis nõuab kogu operatsiooni ajal arsti ja 2 assistenti.

Kui teil on külmunud õlg ja olete leidnud selle video ning seda vaadanud, on see kõige tõenäolisemalt sellepärast, et olete pikka aega kannatanud selle piinava valuliku seisundi käes. Ilmselt olete juba ära proovinud erinevaid viise, kuidas valust vabaneda. Olgu selleks siis füsioteraapia, massaaž, kiropraktika, osteopaatia, nõelravi, taastusravi ja spetsiaalsed tehnikad, mis on külmunud õla veebisaitidelt.
Üks väljakuulutatud ravimeetod on kiropraktika kaelaga manipuleerimise tehnika, mis väidab, et pärast kaela manipuleerimist taastatakse külmunud õlgadele täielik liikumisvõimalus, näidates näilisi videoid enne ja pärast, kuid enamik nutikaid praktikuid märgivad selgelt, et neid patsiente on valesti diagnoositud ja kannatavad tegelikult õlgade löögisündroomi all, mis on täiesti erinev seisund, mis mõnes mõttes jäljendab külmunud õla adheisve kapsuliiti.
Kuid õlgade löögi sündroom on paljude erinevate ravimeetoditega üsna hõlpsasti ravitav.

Dr. Allan Oolo on väljatöötanud MCD protseduuri. Enamikul juhtudel on tõestatud külmunud õla täieliku või peaaegu täieliku liikumise taastamine ühe raviprotseduuri käigus. See on turvaline, interaktiivne kapsli adhesiooniga dissektsiooniprotseduur, milles kasutati lokaalanesteetikumi, Trigenics’i ja spetsiifilist mobiliseerimismeetodit. Tulemused on meditsiiniliselt enneolematud ja seni arvasid arstid ja terapeudid seda täiesti võimatuks. (Enamik arste ja terapeute väidab endiselt, et see on võimatu.)

Ära kannata enam valu käes ja pöördu meie spetsialistide poole – meie saame Sind aidata!

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus