Kiropraktika video kokkuvõte

Vonda Beerman on “Angel Award’i” võitja, kes esineb regulaarselt kontsertides kirikutes, vanglates, leerikoosolekutel ning arvukatel teleülekannetel ja eriüritustel. Vaadake Vonda hämmastavat ja inspireerivat lugu selle kohta, kuidas ta viidi Torontosse külmutatud õla kliinikusse Trigenics ja kuidas ta õppis MCD-protseduurist kleepuva kapsuliidi külmunud õla ravimiseks.
Vonda ei saanud oma külmunud õla sündroomi tagajärjel isegi mitte laulda, kuna see tegi talle meeletut valu. Laval olemine oli võimatu.
Peale külmunud õla raviprotseduuri Dr. Allan Oolo käe läbi, sai ta taas tegeleda enda igapäeva eluga valu vabalt ja nautida igat hetke oma päevades.
Videos on näha ka Vonda enne ja pärast pilte.

Enne MCD operatsiooni süstitakse liigesesse lokaalanesteetikumi. Õlaliigese avamiseks on vaja õla ja käe funktsionaalse liikumise viivitamatut avamist. Tänaseks on Trigenics Frozen Shoulder MCD protseduur kõige ohutum ja edukam adhesiivse kapsuliidi külmunud õla ravi.
Trigenics-is kasutatavad keerulised protseduurid koolitavad ümber aju viisi, kuidas aju edastab oma liikumist ja / või valusignaale lihastesse.
Trigenics on tähelepanuväärselt tõhus leevendamiseks paljude haiguste puhul, nagu ägedad või kroonilised vigastused, igasugused kõõluse põletiku vormid, sealhulgas: tennise küünarnukk (lateraalne epikondüliit) ja golfimängija küünarnukk (mediaalne epikondüliit), kõik venitus- / venitusvigastused, astma, karpaalkanali sündroom, ketta hernsioonid, energeetilised seisundid, üldine stress või ärevusega seotud seisundid, peavalu, lõualuu valu (TMJ), liigesehaigused, ishiasist põhjustatud jalavalu, lihasehaigused, kaelavalu, neuroloogilised seisundid: insult, kolmiknärvi neuralgia, kellade halvatus, seljaaju vigastused, sünnitrauma, ajuhalvatus, hulgiskleroos, orgaanilised seisundid, valusündroomid, plantaarne fastsiit, enne ja pärast liigeseoperatsioone ja liigeseasendusoperatsioone, kiirgav käe- ja peavalu, spordivigastused, rindkere väljalaskesündroom, üla- ja alaseljavalud, piitsaplaks / auto õnnetusjuhtumid ja viltu kael (torticollis).

 

 

 

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus