Kiropraktika video kokkuvõte

Meie kliinikusse on tulnud eakas proua, kellel on juba ligi 10-aastat esinenud artriit, osteoproos ja külmunud õlg. Kuna meie patsient oma kõrgema ea kohta ei julgenud Dr. Oolo vastuvõtule minna, et saada seal külmunud õla raviprotseduur, vaid lasi hoopis teha Trigenics-i ravi. Ja ravi teostati vaid ühel korral, sellest piisas, et edaspidi saaks proua valu vabalt liikuda ja öösel magada.
Tihti on ikkagi inimesed skeptilised ja ei usu sellistesse ravidesse, ei mõista, kuidas selline ravi saab tõepoolest aidata inimest, kes on piinelnud kuid, aastaid erinevate valude käes, proovinud erinevaid füsioterapeute, massaaže ja mida kõike veel, kuid tulemusteta. Aga meie videod patsientidest, mida nad annavad peale raviprotseduuri saamist, või kuid hiljem – on imetlusväärne! Tõene ja faktid räägivad enda eest.
Ära lase valul oma igapäeva elu segada – võta ühendust meie Kiropraktika ja Valuravi kliinikuga ja tegeleme Sinu murega!

Dr. Allan Oolo on külmunud õla taastamise protseduuriga teinud aastaid imesi inimestega, kes vaevlevad külmunud õla sündroomi käes. Dr. Allan Oolo poolt väljatöötatud protseduur on äärmiselt tõhus!
Dr. Allan Oolo väidab, et on maailma esimene arst, kes taastas külmunud õlgpatsientide liikumisulatuse ainult ühe protseduuri ajal ilma üldanesteesia või kirurgiata.
(Muude protseduuride trauma ei võimalda endiselt kohest paranemist ja patsiendid peavad protseduuride invasiivsest olemusest ise taastuma. Teistel protseduuridel on ka tüsistuste ning luu- või närvikahjustuste oht palju suurem.
See, mida te sellest videost näete, on just see, mida meie kliinikutest saate ja see on tõeline!  Dr Oolo Austini protseduuriga ei pea patsiendid enam aastaid kannatama.

Tutvu lähemalt Kiropraktika ja valuravi kliinikuga raviteenustega

Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik on spetsialiseerunud mittekirurgilisele valuravile ja traumajärgsele taastusravile.
Pakume manuaalteraapia kompleksravi – osteopaatia ja kiropraktika.
Teostame külmunud õla raviprotseduure, mis põhinevad mittekirurgilisel meetodil.
Teostame dr Oolo poolt välja töötatud trigeenika meetodil põhinevat valuravi
Mittekirurgiline lülisamba regeneratsiooniteraapia.

Raviteenused

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus