Kiropraktik video lühikokkuvõte

Mitmed Dr.Oolo Kiropraktika ja valuravi kliinikut külastanud patsiendid räägivad oma kogemustest ja annavad tagasisidet ravist. Antud videos olevad patsiendid on pidanud kannatama aastate pikkuste valude käes, kuna tava arstidelt ei ole abi saadud.
Esimene patsient vaevleb jalalaba valu käes, mis on tulnud kukkumise tagajärjel.

Kohtab ka patsienti, kellele on diagnoositud haigus nimega reumatoidartiit, ning peale Dr. Oolo külastust on tema muredele lõpuks ka abi leitud!
Lisaks räägib enda heast kogemusest patsient, kes Kiropraktika ja valuravi kliinikut külastas, ning sai enda aastate pikkusele seljavalule lõpuks ravi.
Patsient oli korduvalt külastanud Tartus erinevaid arste, kuid tulutult. Peale Dr.Oolo kliinikut külastades tundis patsient end taas tervena juba peale teist ravikorda.

 

 

Kiropraktik video ümberkirjutus

Patsient:

“Viis kuud tagasi kukkusin ja vigastasin labajala. Kuskil 3 päeva pärast hakkas jalg valutama. Siis kasutasin apteegist ostetud salvi ja kuskil kuu aja pärast läksin perearsti juurde, kes samuti arvas, et võin midagi määrida siin.  Ja eks ta ükskord üle läheb. Kuid jalg paistetas, kõndida oli väga ebamugav ja valus. Ja esmaabis tehti röntgeni pildid. Viis pilti. Need midagi ei näidanud. Arst ei vaadanud ega katsunud jalga. Ja ütles, et edasi Teiega tegeleb perearst.

Ja siis aeg ikka läks edasi. Lõpuks perearst andis saatekirja ortopeedi juurde. Üks aeg oleks olnud jaanuaris, teine detsembris, kuid läks õnneks ja ma sain selle aja kinni panna septembris. Samal ajal olin ma vastuvõtul oma õlaprobleemidega Dr. Oolo juures. Ja ütlesin, et vot selline häda on mul, ei saa kõndida, jalg valutab ja abi ei ole kuskilt saanud. Ta vaatas ja tegi teatud protseduurid, mis kestis kokku 5 minutit. Ja kui ma kõndisin ära Dr.Oolo juurest, siis oli kohe märgatavalt parem. ”

 

Perekond Taldsepp:

“Tere, Teie olete perekond Taldsepp. Teie olete pere ema. 7 aastat tagasi hakkasite Te käima Dr.Oolo juures. Mis põhjusel? Kuna lastel on selline haigus nagu reumatoidatriit, siis oli neil liigestega probleeme ja tütrel käisid põlved liigesest välja. Ja oli vaja tihti peale kipsi panna. Ja siis saime doktori juurest abi. Kuidas see ravi alguses käis? Kui kiired tulemused olid? Tegelikult olid kohe silmaga nähtavad tulemused, ei olnud neid põlve hädasid enam ja ka selg läks sirgemaks.

Ja kuidas poistel oli?
Ja siis võtsime poisid ka kaasa ja kulus neile ka marjaks ära. Kas poistel oli samasugune häda? Nii hullusti ei olnud. Aga kuna nad nii ruttu kasvasid, eks see selg vajus küüru.

Mida tütar ise ütleb selle ravi kohta? Kuskil 4 aastat ei ole enam põlved liigesest välja käinud. Olen rahul. 🙂
Nagu normaalne inimene saab elada? Muidu oli jah väga problemaatiline. Jah, kujutan ette.  Aga kuidas poistel läks selle raviga? Oli ka kuidagi hästi kiirelt ja valutult? Eks jah, alguses oli lihtsalt harjutuste tegemine, aga väga kaua ei viitsinud teha. Kodus pidi tegema harjutusi? Igapäevaselt mingid teatud harjutused. Pidime neid tegema, et selg kuidagi sirgena püsiks. See oli kõige tüütum osa jah? Jah.

Perekonna pea on ka siin käinud, nagu aru saan? Jah, mina liitusin hiljem lihtsalt, et hoida kõik liigesed korras. Selg on mul probleemne. Selja probleemidest olen ka lahti saanud. Ja Teie samuti? Teie olete kõige vähem käinud? Jah, mina olen vähem käinud. Kui siit ära minna, siis tunned, nagu oleks tiivand kasvanud. Kõik pinged on kohe ära.”

Patsient:

“Mina kohtusin Dr.Oologa esimest korda 1993.ndal aastal. Ma olin peaaegu liikumisvõimetu. Mul oli raskusi isegi Tartust-Tallinna saamisega. Ma ei saanud autosse istuda. Ei saanud end kummargile lasta. Tartus mind mitte keegi ei aidanud. Mõned arstid vaid ütlesid, et mõni on ikka terveks ka saanud.

Aga poeg pani mind siis kirja Dr.Oolo juurde. Väga pikad järjekorrad olid. Aga mul oli kellaaeg määratud. Kuidagi ma siis ikka bussiga sain Tallinnasse. Ja läksin siis Piritale. Pirital oli Dr. Oolo vastuvõtt. Ja minule ta absoluutselt valu ei teinud. Ma ikka imestan. Aga muidu oli nii, et ma kukkumise tagajärjel rängalt kukkusin. Ma kukkusin väga libedalt trepilt.

2022 © Copyright - Trigenics Valuravi & Kiropraktika Kliinik | Wordpress hooldus